No privātmājas pagalma nozog dārgu piekabi

Komentāri

Līdzās tik ļoti populārajai Babītei atrodas ne tik populārs, bet tomēr elitārs privātmāju ciemats Spilve. Diemžēl, kamēr mājas atrodas būvniecības stadijā, pastāv liels zādzību risks. Naktī uz piektdienu no vienas šādas ēkas sētas nozagta piekabe vairāku tūkstošu vērtībā, un tā nebūt nav pirmā reize, kad ciematu apciemo zagļi.

Vakar Babītes pusē Spilves ciematā kādai būvkompānijai nozagta dārga Bockmann piekabe ar ko pārvadāti būvgruži un Bobcat traktoriņš. Zādzības fakts pamanīts tikai no rīta un saimniecei tas bijis liels pārsteigums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zādzība pati par sevi nebūtu nekas īpašs. Sautraucošs ir tikai fakts, ka zagļi līduši pie mājas, skaidri zinot, ka tajā guļ cilvēki un darbojušies sētā aptuveni pus stundu. Svetlanai ir divi bērni un viņai tagad patiešām bail par mazuļu drošību.

Piekabes saimnieks jau vērsies policijā. Taču ir skaidrs, ka to atrast – iespēja nav liela. Tomēr šis gadījums ir kā laba mācība, ka pat degungalā noliktas lietas var pazust bez pēdām, ja tās ilgstoši stāv vienuviet.

Policijā uzsākts kriminālprocess par zādzību. Ja kāds jums piedāvā pa lēto un bez dokumentiem iegādāties Bockmann piekabi ar divām asīm, neatbalstiet zagļus un nepērciet zagtas mantas, bet gan piezvaniet policistiem pa tālruni 110.

Lasi vēl