No piektā stāva izkrīt vīrietis

0 Komentāru
No piektā stāva izkrīt vīrietis
FOTO: LETA

Pagājušās nedēļas beigās gaišā dienas laikā vairāku Ogres iedzīvotāju acu priekšā, no kāda Tīnūžu ielas daudzdzīvokļu nama piektā stāva lodžijas izkritis vīrietis. Tā kā asinis stindzinošais kritiens noticis neskaitāmu vietējo iedzīvotāju acu priekšā, ziņa par nelaimi gandrīz acumirklī sasniegusi vietējos operatīvos dienestus. 

Notikuma vietā mediķi darījuši visu, lai glābtu cietušā dzīvību. Vīrietis kritiena rezultātā guvis nopietnas traumas, tostarp vairākus lūzumus un iekšējo orgānu bojājumus.

Kriminālpolicijas priekšniece norāda, ka pats cietušais gan neatceras, kādēļ un kā noticis pats kritiens. Pagaidām gan nav pamata domāt, ka šajā gadījumā noticis noziegums. Par to liecina, it visi izmeklētāju savāktie pierādījumi un liecības.

Likumsargi nenoliedz, ka cietušais iepriekš nonācis policijas redzeslokā, tieši saistībā ar narkotiku lietošanu, taču vismaz pēdējo gadu laikā, šķiet viņš labojies.

Kaimiņi par šo notikumu ir šokā un norāda, ka nelaimes dienā neko aizdomīgu nav manījuši. Tikai pāris stundas pirms notikuma kungs pavadījis māti un devies atpakaļ uz savu dzīvokli. Kopumā liekas galvassāpes apkārtējiem nav sagādājis.

Šobrīd cietušais turpina ārstēšanos slimnīcā Rīgā, un nav zināms, kad viņš varēs atgriezties mājās. Policisti sola šo lietu pagaidām neslēgt un sagaidīt ekspertīzes slēdzienus, taču vismaz pagaidām izskatās, ka nelaime notikusi tikai tādēļ, ka kungs savā dzīvoklī nolēmis uzvilkt kādu nelegālu, atslābinošu dūmu.

0 Komentāru