Komentāri
No Lietuvas mēģina ievest divus kilogramus metamfetamīna; policija aiztur trīs vīriešus
Foto: Valsts policija

Pagājušajā nedēļā, 13. maijā, uz aizdomu pamata par narkotisko vielu pārvadāšanu realizācijas nolūkā lielā apmērā policija aizturēja trīs vīriešus, kuri automašīnā veda divus kilogramus metamfetamīna, vēsta Valsts policija.

Kriminālprocess uzsākts pret trim vīriešiem – 47, 32 un 30 gadus veciem –, kuri ar automašīnu no Lietuvas uz Liepāju veda sevišķi bīstamu narkotisko vielu – metamfetamīnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļa šā gada 13. maijā uzsāka kriminālprocesu par narkotisko vielu pārvadāšanu realizācijas nolūkā, ja to izdarījusi organizēta grupa, vai ja tas izdarīts ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā.

Personu aizturēšanas brīdī no automašīnas salona tika izņemti 2 kilogrami aizliegtās vielas. Vēlāk veicot kratīšanu procesa ietvaros, vienas aizturētās personas dzīvesvietā tika izņemtas 25 MDMA tabletes.

Vienai no aizturētajām personām piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Pārējo aizturēto statuss pašlaik nav saistīts ar brīvības atņemšanu. Šobrīd kriminālprocesa ietvaros turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Par šādu pārkāpumu likums paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl