Komentāri

Par mata tiesu no nāves izglābušies divi vīrieši, kuri Maskavas ielas 71. nama dzīvoklī, iespējams, paši izraisījuši ugunsgrēku. Ja glābēji un mediķi būtu ieradušies desmit minūtes vēlāk, glābt vīriešus vairs nebūtu bijis iespējams.

Lai glābtu vīriešus, ugunsdzēsējiem nācās izdauzīt dzīvokļa logu, pa kurieni cietušie arī iznesti laukā no liesmu pārņemtā mājokļa un nodoti mediķu aprūpē. Dzīvokļa saimnieks jau bijis bezsamaņā, un tagad abu vīriešu stāvoklis ir smags. Viņi saindējušies ar dūmiem un guvuši nopietnus apdegumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā stāsta kaimiņi, minētajā dzīvoklī pēc ģimenes galvas nāves sākušās iedzeršanas. Tad viņa dēls palicis viens pats un saimniekojis, kā mācējis. Nereti viņu apciemoja arī draugi – pudeles brāļi.

Iespējams, ka ugunsgrēku izraisījusi kādas ierīces aizdegšanās. Savukārt dažiem kaimiņiem ir versija, ka, visticamāk, aizdegušies nenodzēsti izsmēķi. Rezultātā pilnībā nopostīti 20 kvadrātmetri dzīvokļa platības.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl