No kūtīm nozog vistas un trušus

Komentāri

Draudzība ir apdzīvota vieta pašā Saldus pievārtē. Cilvēki stāsta, ka daudzi vietējie iedzīvotāji savulaik turējuši dažādus dzīvniekus – vistas, trušus un citus mājlopus. Tagad laiki mainījušies un no kādreiz celtajām daudzdzīvokļu mājām labā attālumā esošajās kūtiņās saimnieko vairs tikai pensionāri – tie rūpējas par vistām un trušiem, lai pašiem būtu gan nodarbošanās, gan kāds gardāks kumoss.

Savukārt tajās kūtis, kur nav dzīvnieku, tiek glabātas dažādas mantas – velosipēdi, zāles pļāvēji, autoriepas un tamlīdzīgi. Šādi, neviena netraucēti, ļaudis te saimniekojuši gadiem ilgi, līdz kāds izlēmis, ka no pieticīgajām kūtiņām ir ko ņemt. Proti – trušu kaujamais laiks jau bija teju klāt, kad nakts aizsegā notika zādzība, ko ļaudis pamanīja vien no rīta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plašāk skatieties ”Degpunktā” sagatavotajā sižetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl