No konfliktā gūtām traumām mirst 35 gadus vecs vīrietis

Komentāri
No konfliktā gūtām traumām mirst 35 gadus vecs vīrietis
FOTO: LETA

Pagājušajā nedēļā, 4. decembrī, ap pulksten 12.00 Rīgas Brasas policijas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Ropažu ielu, Rīgā. Tur starp diviem vīriešiem izcēlās konflikts, kā rezultātā vienam no viņiem tika nodarīti smagi miesas bojājumi.

Notikuma vietā ieradās Patruļpolicijas darbinieki, kuri aizturēja 1987. gadā dzimušu vīrieti, kurš, iespējams, piekāvis dzīvokļa saimnieku. Iespējamā vainīgā persona tika nogādāta policijas iecirknī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti noskaidroja, ka starp cietušo dzīvokļa saimnieku un aizturēto radās domstarpības par dzīvokļa izīrēšanu citām personām. Abu starpā izcēlās konflikts, kura laikā bijušais īrnieks piekāva dzīvokļa saimnieku – 1979. gadā dzimušu vīrieti, kurš ar smagiem miesas bojājumiem tika nogādāts slimnīcā.

Policisti noskaidroja, ka aizturētais jau iepriekš vairākas reizes tiesāts par zādzībām un narkotisko vielu lietošanu. Ļaundaris atzina savu vainu pastrādātajā noziegumā.

Par šo gadījumu policijā ir uzsākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un policijas kontrole uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Pagājušo piektdien, 5. decembrī, tiesa aizturētajam vīrietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu. Savukārt cietušais vīrietis no konfliktā gūtajām traumām šorīt slimnīcā mira.

Lasi vēl