No Ķīšezera izglābj ielūzušu zemledus makšķernieku

Komentāri

Sestdienas pēcpusdienā Ķīšezerā glābšanas dienestu palīdzība bija nepieciešama kādam zemledus makšķerniekam. Viņu pamanījis kāds nejaušs garāmgājējs, kurš arī izsauca glābējus.

Tikai trīs minūtes pēc šīs satraucošās ziņas saņemšanas glābēju apvidus automobilis piestājis nelaimes vietā. Par laimi, vīrietis, kurš atradies aptuveni 350 metrus no krasta, vēl turējies virs ūdens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc peldes ledainajā ūdenī ārsti aptuveni piecdesmit gadus vecajam kungam konstatējuši ķermeņa atdzišanu, un viņa stāvoklis tika novērtēts kā vidēji smags. Protams, pēc šāda pārdzīvojuma dažas dienas vīrietim nāksies pavadīt slimnīcā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl