No kāpņu telpas nozog pastkastītes

Komentāri
No kāpņu telpas nozog pastkastītes
FOTO: LETA

Nevienam nemanot nezināmā virzienā pazudušas kāda Grīvas ielas nama pastkastītes. Kamēr cilvēki tikai sākuši apjaust, ka kāpņu telpā kaut kā pietrūkst, tikmēr zagļi jau bija noķert un nogādāti aiz restēm.

Nesen vēl bija, bet nu vairs nav. Nevienam nemanot nezināmā virzienā pazudušas kāda grīvas ielas nama pastkastītes. Kamēr cilvēki tikai sākuši apjaust, ka kāpņu telpā kaut kā pietrūkst, tikmēr zagļi jau bija noķert un nogādāti aiz restēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārdaugavas iedzīvotāji pavisam nesen bija liecinieki traģikomiskam skatam – divi apbružāta izskata kungi pa ielu nesa neko citu kā 16 pastkastītes. Kamēr policisti kungus ar visu nesamo veda uz iecirkni, tikmēr kādas Grīvas ielas mājas iedzīvotāji saprata, ka viņu sienu rotā aizdomīgs tukšums. pastkaste, lai gan tāds nieks vien ir, taču tās trūkums rada zināmus sarežģījumus.

Abi pusmūža vecuma vīri kuri jau iepriekš vairākas reizes sodīti par dažāda veida zādzībām, pastkastītes gribējuši nodot metāllūžņos. Acīm redzot viss rajons no citāda veida metāla priekšmetiem jau iztīrīts. Pastkastes ir atgūtas un drīz vien tiks atdotas mājas iedzīvotajiem, ja vien viņi nevēlēsies savākt parakstus un pasūtīt to vietā citas -jaunākas un skaistākas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl