Komentāri
No dzelzceļa pārbrauktuves Pārdaugavā aizvelk avarējušu automašīnu
Ilustratīvs foto: LETA

Ceturtdienas rītā glābēju palīdzība bija nepieciešama, lai no dzelzceļa pārbrauktuves Rīgā, Pārdaugavā, tiktu aizvilkta avarējusi automašīna, kas bija apgāzusies uz jumta, stāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Glābēji izsaukumu uz notikuma vietu saņēma šorīt plkst.4.43, jo uz dzelzceļa pārbrauktuves bija avarējusi vieglā automašīna BMW, kas uz vilciena braucamās daļas bija apgāzusies uz jumta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties notikuma vietā, glābēji konstatēja, ka automašīnas pasažieri no spēkrata tikuši laukā ar saviem spēkiem, lai gan vēlāk glābēju palīdzība bija nepieciešama automašīnas atvilkšanai no pārbrauktuves.

Valsts policijas preses pārstāve Diāna Lūkina apstiprināja, ka saskaņā ar sākotnējo informāciju Rīgas Pašvaldības policijas ekipāža dzinusies pakaļ automašīnai BMW, jo tā nebija apstājusies pēc policijas pieprasījuma.

Automašīna bēgšanas laikā nobraukusi no ceļa un apgāzusies uz sliedēm.

Sākotnējā informācija liecina, ka automašīnas vadītājs bija reibumā un bez tiesībām. Tāpat sākotnējā informācija liecina, ka automašīnā atradušies četri cilvēki, no kuriem trīs cieta.

Ap plkst. 5 sliedes no avarējušā spēkrata tika atbrīvotas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl