No dzelzceļa pārbrauktuves Pārdaugavā aizvelk avarējušu automašīnu

Komentāri
No dzelzceļa pārbrauktuves Pārdaugavā aizvelk avarējušu automašīnu
Ilustratīvs foto: LETA

Ceturtdienas rītā glābēju palīdzība bija nepieciešama, lai no dzelzceļa pārbrauktuves Rīgā, Pārdaugavā, tiktu aizvilkta avarējusi automašīna, kas bija apgāzusies uz jumta, stāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Glābēji izsaukumu uz notikuma vietu saņēma šorīt plkst.4.43, jo uz dzelzceļa pārbrauktuves bija avarējusi vieglā automašīna BMW, kas uz vilciena braucamās daļas bija apgāzusies uz jumta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties notikuma vietā, glābēji konstatēja, ka automašīnas pasažieri no spēkrata tikuši laukā ar saviem spēkiem, lai gan vēlāk glābēju palīdzība bija nepieciešama automašīnas atvilkšanai no pārbrauktuves.

Valsts policijas preses pārstāve Diāna Lūkina apstiprināja, ka saskaņā ar sākotnējo informāciju Rīgas Pašvaldības policijas ekipāža dzinusies pakaļ automašīnai BMW, jo tā nebija apstājusies pēc policijas pieprasījuma.

Automašīna bēgšanas laikā nobraukusi no ceļa un apgāzusies uz sliedēm.

Sākotnējā informācija liecina, ka automašīnas vadītājs bija reibumā un bez tiesībām. Tāpat sākotnējā informācija liecina, ka automašīnā atradušies četri cilvēki, no kuriem trīs cieta.

Ap plkst. 5 sliedes no avarējušā spēkrata tika atbrīvotas.

Lasi vēl