No cietuma iznācis vīrietis ar nazi uzbrucis grūtniecei

Komentāri

Deviņdesmito gadu asiņainie noziegumi turpina šokēt – kāds vīrietis, kurš 18 gadus pavadījis cietumā, iznācis brīvībā un ar mednieku nazi uzbrucis grūtniecei.

1960. gadā dzimušais Maskavas priekšpilsētas iedzīvotājs Vitālijs uz tiesas sola bija sēdies jau četras reizes, 18 gadus nodzīvojis cietumā un 1997. gadā viņam jau piekto reizi draudēja cietuma restes. Vīrietis atzinās padarītajā noziegumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

– Sadūru sievieti.

– Kā tieši?

– Divas reizes iedūru ar nazi.

– Vienkārši sievieti?

– Nē, grūtnieci.

Vīrietis vēlāk stāsta, kā iepazinās ar sievieti gaidībās un piedāvāja viņai iedzert. Vitālijam grūtniece šķitusi interesanta, lai gan tumsā viņš neesot redzējis pat viņas seju. Sajuties kunga prātā, vīrietis izlēmis, ka tieši ar šo dāmu grib pavadīt vakaru. Viņš kādu brīdi sievietei sekojis un tad devies viņai klāt, uzrunājis un piedāvājis spirtu. Grūtniece atteikusies un metusies bēgt, un tas Vitāliju saniknojis. Viņš izvilcis no kabatas nazi un sievieti sadūris, trāpot krūtīs. Kāpēc viņš tā rīkojies, tolaik paskaidrot viņš žurnālistei nespēj. Sieviete pēc tam ar smagiem miesas bojājumiem nonāca slimnīcā, bet Vitālijs tikai pēc tam apjēdzis izdarīto.

“Lai kāds cilvēks būtu bandīts, viņiem ir savas morāles normas. Viņi var būt slepkavas, var būt laupītāji, izspiedēji, bet arī noziedznieki neieredz un cietumā slikti attiecas pret cilvēkiem, kuri izvaroja bērnus, sievietes, pret pedofiliem, bērnu slepkavām, sieviešu slepkavām. Šajā gadījumā nomira grūtniece. Šādus cilvēkus cietumā neieredzēja un par viņiem ņirgājās. Tāpēc viņi baidījās. Ļoti baidījās,” stāsta žurnāliste Ņina, kas toreiz intervēja noziedznieku.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl