No ārstniecības iestādes nozog seifu

Komentāri

Naktī uz otrdienu, 27.augustu, Bolderājā noticis tāds noziegums, ar kādu policistiem un kriminālziņu reportieriem gadās sastapties arvien retāk – rūpīgi izplānota seifa zādzība. Seifs nozagts ģimenes ārstu privātpraksei.

Ielaušanās doktorātā visticamāk notikusi nakts aizsegā. Zaglis ēkas sētas pusē uzrāpies uz otrā stāva jumtiņa, izsitis loga rūti un iekļuvis zobārstniecības telpās. Tur izvandīta kase, un iebrucējs devies tālāk, ar kāju izsitot kabineta durvis. Visticamāk, zobārstu nauda nebija zagļa galvenais mērķis, jo viņš mērķtiecīgi izlauzies cauri vēl trijām durvīm līdz ticis līdz ģimenes ārstiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zem galda stāvējis neliela izmēra seifs. Par to varējuši zināt tikai īpaši vērīgi klienti.

Policijā par šo noziegumu uzsākts kriminālprocess un visticamāk aizdomās turamie nav tālu jāmeklē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl