Nezināms ļaundaris Purvciema benzīntankā ar skābi aplej automašīnu

5 komentāri

Ir grūti iedomāties kādu drošāku, publisku vietu, kur atstāt savu auto, kā degvielas uzpildes stacija. Parasti, degvielas uzpildes stacijas taču ir labi apgaismotas, tur izvietotas gana daudz videonovērošanas kameras, turklāt gandrīz vienmēr ir kāds cilvēks. 

Sarkanā mersedesa saimniece Jūlija stāsta, ka savu auto pirmdienas vakarā atstājusi Statoil degvielas uzpildes stacijā, jo pie mājas kurā viņa dzīvo, kas starp citu, atrodas vien dažu simtu metru attālumā, vienkārši neesot bijušas brīvas vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā nereti rīkojas arī citu, apkārtējo māju iedzīvotāji, jo benzīntankā nav uzstādītas ceļa zīmes, kas aizliegtu šeit novietot auto.

”Ap desmitiem no rīta atnācu pēc savas mašīnas, gribēju braukt. Tad ieraudzīju, ka mašīna ir aplieta ar ko baltu. No pirmā skata, pat šķita, ka tas ir sniegs. Tad es apskatīju tuvāk, aptaustīju un sapratu, ka krāsa ir uzpūtusies un sākusi lobīties nost. Tikai tad es sapratu, ka noticis kas slikts, stāsta automašīnas saimniece.

Jaunā sieviete stāsta, ka nevar iedomāties iemeslu, kādēļ kāds vēlētos ieriebt tieši viņai. Arī auto nebija novietots tā, ka varētu kādam traucēt. Tā kā rūpīgāk apskatot auto viņa sapratusi, ka tikai pirms trīs nedēļām iegādātais braucamrīks sabojāts visai pamatīgi, talkā saukti arī likuma sargi.

”Gribētu pateikt paldies policistiem. Viņi strādāja ļoti ātri, paņēma pierādījumus uz ekspertīzi, uzreiz pajautāja vai man ir kādi ienaidnieki. To gan man nav, tāpēc es nezinu. Kāds vienkārši gribējis ieriebt un to arī izdarīja, bet ko tur daudz, gan jau dievs viņus sodīs,” stāsta auto saimniece.

Nepatīkamākais šajā notikumā ir tas, ka spēkratam nav Kasko apdrošināšanas, tādēļ par auto remontu nāksies maksāt vai nu pašai saimniecei, vai ļaundarim, ja viņu tomēr izdosies notvert.

Valsts policijas Rīgas Teikas iecirknī norāda, ka šobrīd jau uzsākts kriminālprocess par tīšu, svešas mantas bojāšanu. Kā izrādās, ļaundarim, kurš to paveicis, var nākties, ne tikai kompensēt nodarīto skādi, bet draud pat cietumsods.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl