Komentāri

Bolderājā kādas mājas iedzīvotāji jau vairākus gadus dzīvo cerībā, ka vecā koka ēka kādudien neuzkritīs viņiem uz galvas. Uz galvas patiešām tā neuzkrita, bet zem kājām pazuda grīda…

Bolderājā, Lielajā ielā 7, iedzīvotājiem tiešā nozīmē sašķobījušies pamati zem kājām. Avārijas stāvoklī esošā ēka gandrīz nogalinājusi pēdējos tās iedzīvotājus. Vēlā vakara stundā mājas pirmajā stāvā ar lielu blīkšķi iebrukusi grīda desmit kvadrātmetru platībā. Daļa mājas iedzīvotāju telpas pametuši pašu spēkiem, daļu evakuēja glābēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien secinājums ir viens – ēkas iedzīvotāji telpās atgriezties nevar. Iespējams, pēc visām pārbaudēm dzīvot varēs tikai vienā no četriem dzīvokļiem. Mājas pārvaldnieka pārstāvis saka, – situācija ir kritiska, un, ja ēka izrādīsies pārāk bīstama, pašvaldībai būs jādomā, kur izmitināt bez pajumtes palikušos.

Vienā no dzīvokļiem cilvēki varēs dzīvot – par pārējiem gaidām būvvaldes slēdzienu. Iedzīvotāji stāsta, ka pašvaldība jau pārdesmit gadus par kritisko situāciju neliekas ne zinis, kaut gan jau sen bija skaidrs, ka tāda diena, kad iegāzīsies griesti vai grīda, noteikti pienāks.

Vienīgā privatizētā dzīvokļa īpašniece saka – paldies Dievam, mājoklis ir apdrošināts – ja tas sabruks, vismaz kompensācija būs. Toties, ielūstot grīdai pagrabā, aprakts ūdens pumpis, un pret to neviens nav apdrošināts. Viņa vairs nezina, ko iesākt un kā dzīvot tālāk, jo ir skaidrs, ka kādudien viņa ar abiem bērniem paliks gruvešu kaudzē un šoreiz tikai laimīgas sagadīšanās dēļ neviens nav cietis. Citu dzīvesvietu gan viņai pagaidām neviens nav piedāvājis.

Mēs baidāmies, jo, ja ir iebrukusi kaut kāda daļa, māja ir cietusi, ir cietuši pamati, tātad agri vai vēlu visa māja sabruks, sāksies sniegs, tad atkusnis, viss sāks tecēt un bruks tālāk.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl