Nežēlīgi noslepkavotās mūķenes slepkava tālu nav jāmeklē

Komentāri

Policijai joprojām nav izdevies tikt uz pēdām ļaundariem, kuri Ķīpsalā uzbruka un iesita pa galvu mūķenei, nodarot tik smagus miesas bojājumus, ka sieviete notikuma vietā mira. Degpunktā komanda šodien centās noskaidrot, kas varētu būt izprovocējis noziedzniekus uz šādu rīcību un galu galā – kur paši vainīgie meklējami.

Visticamāk, 80 gadus vecās mūķenes Leonīdas Tatarčukas slepkavas meklējami turpat Ķīpsalā, ir pārliecināti tur sastaptie iedzīvotāji. Kuram gan ienāktu prātā agrā sestdienas rītā klīst pa šo nomaļo vietu ar mērķi slepkavot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzbrucējs vai uzbrucēji visticamāk ir narkomāni vai bezpajumtnieki, kuri gājuši pēc kārtējās devas narkotiku vai alkohola. Varbūt pietrūcis naudas, varbūt vienkārši uznākusi agresijas lēkme. Arī pašas mūķenes nenoliedz, ka Ķīpsalā dzīvo daudz dzīves pabērnu. Dievbijīgajām kundzēm gan grēks uz kādu rādīt ar pirkstu.

Mūķenes stāsta, ka dievbijīgo māsu vispār atradis kāds nejaušs garāmgājējs, kurš gājis pastaigā ar suni, tajā pašā laikā citi, labi apmācīti suņi, sievietes līķi sākotnēji nav spējuši saost, kaut gan nogājuši tam tuvu garām.

Degpunktā komanda dodas uz tuvējām mājām skaidrot, kas par kontingentu tur dzīvo. Vienās durvīs atver acīmredzami cietumā pabijis vīrietis. Viņš sākumā atzinies, ka policija pie viņa jau bijusi, bet pēc tam sācis izlikties, ka neko par notikušo nezina un slēpies no kameras objektīva.

Kāda iedzīvotāja stāsta, ka nepatikšanas tālu nav jāmeklē – vai nu pāri gājēju tiltiņam, kur vecās koka mājās dzīvo dažas jautras kompānijas, vai arī turpat Zvejnieku ielā.

”Narkomānu mums pietiek, puiši! Dzīvo viņi Zvejnieku ielā. Iespējams, vienpadsmitajā mājā, septītajā nezinu, devītajā, jā septītajā. Konkrēti kas? Daudzi no viņiem jau ir sēdējuši cietumos,” stāsta Ķīpsalas iedzīvotāja.

Cerams, ka šī informācija palīdzēs policistiem slepkavu meklēšanā un vēl jāpiebilst, ka visā Ķīpsalā, kas pēdējā desmitgadē strauji attīstījusies, ļoti daudzām privātmājām ir uzstādīta videonovērošana, kas iespējams glabā lietderīgas ziņas par varmākām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl