Nežēlīgi! Latvijā aktivizējušies krāpnieki, kuri no pensionāriem izvilina lielas naudas summas

3 komentāri
Nežēlīgi! Latvijā aktivizējušies krāpnieki, kuri no pensionāriem izvilina lielas naudas summas
FOTO: LETA

Pēdējo dienu laikā visas Latvijas teritorijā aktivizējušies krāpnieki, kas atkal par saviem upuriem izvēlējušies visneaizsargātāko sabiedrības daļu – pensionārus.

Izmantojot vecīšu līdzjūtību izmānītas patiešām lielas naudas summas. Smiltenē kādai 76 gadus vecai kundzei uz ielas izkrāpti 80 eiro. Liepājā kādai 82 gadus vecai kundzei nenoskaidrots vīrietis un sieviete izkrāpuši 300 eiro.

Policijā vērsies arī 80 gadus vecs vīrietis, no kura nenoskaidrotas personas izkrāpušas 550 eiro. Arī šis gadījums noticis Liepājā. Bet vislielākā naudas summa – 1140 eiro, izspiesti no pensionāres Tukumā.

Bija parasta svētdiena. Gaļinas kundze kopā ar vīru devās uz baznīcu un galva bija pilna ar gaišām domām, tāpēc laikam tā sanāca, viņa tagad secina. Līdz baznīcai gan sieviete un viņas kungs netika, ceļā patrāpījās cilvēki, kam it kā nepieciešama palīdzība. Dievbijīgā sieviete nespēja atteikt.

Tādas naudas līdzi Gaļinai nebija, tāpēc kopā ar bēdā nokļuvušajiem vīrieti un sievieti devušies pie vecīšiem uz mājām.

Un te sākas vislielākā mīkla, ko pensionāri joprojām nespēj saprast. Dzīvokļa durvis bija aizslēgtas un kamēr viņi baznīcā lūguši Dievu, acīmredzot, viltvārži atgriezušies miteklī. Protams, pastāv iespēja, ka krāpnieki ar roku veiklību tikuši pie naudas pirmajā un vienīgajā tikšanās reizē, taču Gaļina domā, ka durvis atmūķētas un tikpat veikli arī aizslēgtas. Jāpiebilst, ka pirms promiešanas krāpnieki kā uzticības garnatu vecīšiem atstājuši savu somiņu ar dolāriem.

Gaļinas kundze saka – pāris dienu laikā nosirmojusi, tāpēc tagad krāso matus. Tādu vilšanos cilvēkos sieviete nebija piedzīvojusi visā savā savā 73 gadus garajā mūžā.

Tukuma policijā un ne tikai Tukumā par krāpšanām sākti kriminālprocesi. Vainīgie noteikti agri vai vēlu tiks notverti, taču galvenais, lai būtu pēc iespējas mazāk cietušo, norāda policisti.

Ja savas dzīvesvietas tuvumā manāt melnīgsnēju vīrieti un sievieti, vai arī redzat, ka publiskā vietā divas aprakstam līdzīgas personas mēģina apvārdot pensionārus, nekavējoties zvaniet policijai pa tālruņa numuru 110. Un rēķinieties, ka šie krāpnieki pārvietojas nekavējoties pēc nozieguma paveikšanas.

Video

TOP komentāri

 • Ventspilniece
 • zintis
  0 0 0

  zintis

  Blēži vienmēr bijuši un būs. Mani izbrīna mūsu veco ļaužu muļķība un lētticība. Zinu citus gadījumus manā apkārtnē, kad krāpnieki uzdevušies par Latvenergo pārstāvjiem, citā gadījumā- atnāca " gudrīši" un pateica vecai sievietei, ka mazmeitai Krievijā trakas nepatikšanas un draudot cietums. Vecā, citādi gudra kundze, nekavējoties atdeva 200.0 Ls, tā vietā. lai piezvanītu pašai mazmeitai. Vēlāk priecājās, ka neiedevusi vairāk. Varbūt organizēt senioriem kursus, kā izvairīties no apkrāpšanas. Biznesa niša brīva....
 • Tamāra.
  0 0 0

  Tamāra.

  Izsekot video novērošanas visos iespējamos objektos,noteikti slimnīcā tādi ir.
  Cerēsim uz ātrāko veiksmi krāpnieku aizturēšanā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl