Komentāri
Nežēlīga slepkavība Saldū – civilvīrs nogalina 10 gadus vecu meitenīti un sadur viņas māti
Foto: F64

Sestdien ģimenes konflikta laikā nogalināta 10 gadus veca meitenīte un smagi sadurta viņas māte, informē Valsts policijas pārstāve Signe Šteinberga.

Par šā nozieguma izdarīšanu aizdomās tiek turēts smagi sadurtās sievietes civilvīrs, kurš nav meitenītes bioloģiskais tēvs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izsaukumu policija saņēmusi sestdien pēcpusdienā, kad kādā dzīvoklī Saldū 1978. gadā dzimis vīrietis sadūris 1970. gadā dzimušu sievieti un viņas 2005. gadā dzimušo meitiņu, kura no gūtajām traumām mirusi notikuma vietā. Viņas māte nogādāta slimnīcā, un viņas stāvoklis ir smags.

Pēc policijas rīcībā esošās sākotnējās informācijas, ģimenē bija izcēlies sadzīves konflikts. Šobrīd sievietes civilvīrs ir aizturēts, un policija šodien lems par drošības līdzekļa – apcietinājuma – piemērošanu viņam.

Par notikušo sākts kriminālprocess un izmeklēšana, kuras laikā tiks noskaidroti precīzi notikušā apstākļi, tostarp vīrieša rīcības motīvi. Tāpat tiks veiktas arī vairākas ekspertīzes, tostarp psihiatriskā ekspertīze aizdomās turētajam vīrietim.

Lasi vēl