Nežēlīga slepkavība Ogrē

Komentāri

Ogrē, kādas mājas dzīvoklī neviena nemanīti risinājušies šausminoši notikumi – bojā gājusi 59 gadus veca sieviete, bet aiz restēm nonācis viņas dēls.

Lūk, tādi bija skarbie fakti – pusmūža vecuma sieviete bija mirusi, kā vēlāk noskaidrojās – jau iepriekšējā dienā, tātad ceturtdien. Policistiem pēc iespējas ātrāk vajadzēja atrast viņas nāvē vainīgo. Ģimeni, kas dzīvoja šajā dzīvoklī, visi kaimiņi raksturoja kā klusu un mierīgu un neviens nebija dzirdējis neko tādu, kas raisītu aizdomas par tik asiņainiem notikumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargi ātri vien saprata, ka noziegumu nav paveicis svešinieks, tātad – vainīgo jāmeklē mirušajai tuvāko cilvēku lokā, turklāt drīz vien šis loks ļoti sašaurunājās.

Sievietes dēlu policisti aizturēja pēc sešām stundām. Aizturēšanu likumsargi raksturo lakoniski – iepsējams, ka vīrietis būtu mēģinājis bēgt, taču viņš vienkārši nepaguva, jo tika saņemts ciet zibenīgi. Neoficiāla informācija liecina, ka viņš noziegumu paveicis īpaši nežēlīgi. Proti – sievietei teju pavisam nogriezta galva un slepkava, kurš nevis uzreiz bēdzis, bet vēl visu nakti pavadījis nozieguma vietā, arī centies līķi pārvietot vai pat sadalīt, taču viņam tas nav izdevies.

Sociālajos tīkos jau klīst daznedažādas runas gan par aizturētā garīgo veselību, kas šķobījusies labu laiku pirms šiem asiņainajiem notikumiem, gan par to, ka policistiem par sievietes pazušanu ziņots jau slepkavības dienā, proti – dienu pirms viņi atlauza dzīvokļa durvis.

Ceturtdien, 21.augustā saņemts zvans no sievietes dzīvesbiedra, kurš lūdzis paskatīties, kas notiek dzīvoklī, jo sieviete neatbildot uz viņa zvaniem. Policisti aizbraukuši, paskatījušies. Istabā degusi gaisma, durvis neviens nav atvēris. Viņi būtu gatavi telpā iekļūt caur kaimiņu lodžiju, taču kaimiņienes nebija mājās. Kopumā neko aizdomīgu neviens nemanīja. Tikai nākamajā dienā viņi no dzīvokļa saimnieka saņēma atļauju atlauzt durvis un atklāja spelkavību. Tagad tas, kas klusi un mierīgi risinājies cilvēku degunpriekšā, neraisot ne mazākās aizdomas, šokējis un satraucis ikvienu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl