Nežēlīga izrēķināšanās Alojā! Piekauj, iemet bagāžniekā, slīcina un sit ar ķieģeli!

62 komentāri
Nežēlīga izrēķināšanās Alojā! Piekauj, iemet bagāžniekā, slīcina un sit ar ķieģeli!

Piekaut, iemest bagāžniekā, slīcināt, griezt rokas ar šķērēm un sist ar ķieģeli – visas šīs darbības šķiet kā apraksts no koncentrācijas nometnes, taču tas noticis tikai pirms pāris dienām tepat Igaunijas pierobežā – Alojā.

Sešu jaunu cilvēku izrēķināšanās ar veciem nedraugiem viņiem pašiem nu beigusies skarbi, jo būs jāsēžas uz apsūdzēto sola.

Pieci jauni puiši un viena knapi pilngadību sasniegusi meitene kopīgas ballītes laikā tā piedzērušies, ka izdomājuši atrisināt kādu senu konfliktu.

Proti, vienam no ballētājiem vecmamma regulāri sūdzējusies, ka kaimiņi viņai darot pāri, trokšņojot un visādi citādi aizskarot. Bravūras un alkohola dzīti, visi seši kāpuši automašīnā un braukuši pie galvenā pāridarītāja – izlauzuši dzīvokļa durvis, taču, tā kā viņš mājās nav sastapts, par ķīlniekiem paņemti divi viņa radinieki.

Abi iestūķēti automašīnas bagāžniekā, aizvesti uz karjeru, sisti, slīcināti, izsmieti. Pēc tam, lai atrastu galveno ļaundari, sešu jauniešu bariņš devies uz Vilzēniem, kur uzmeklēts puiša tēvs, kuram prasīts izdot dēlu. Vilzēnos vietējie zina par šo gadījumu un nenoliedz, ka abās pusēs nav diez ko gudri cilvēki.

Video