Komentāri
Neveiksmīte! Zaglis no sievietes kabatas izvelk maku, bet viņu pamana policisti…
Ilustratīvs foto: Elvert Barnes/Flickr

Rīgas reģiona Kriminālpolicijas darbinieki netālu no autobusa Prāgas ielā pamanīja vīrieti, kurš piegāja pie kādas sievietes un no viņas kabatas izvilka naudas maku. Zaglim gan nav paveicies, jo, redzot notiekošo, policisti nekavējoties zagli notvēra.

Aizturētā persona, 1977. gadā dzimis vīrietis, tika nogādāta Rīgas Latgales iecirknī. Noskaidrojot viņa identitāti, policisti konstatēja, ka aizturētais arī iepriekš ir vairākas reizes sodīts par kabatzādzībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cietusī sieviete atguva savu maku, savukārt pret aizturēto vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā.

Policija aicina ikvienu rūpēties par savu mantu drošību, tādēļ atgādinām, ka naudas maki, telefoni un dokumenti drošāk glabājami aizvērtās somās, nevis kabatās. Jāuzrauga arī somas drošība, lai ļaundaris tai nevarētu viegli piekļūt un atvērt kabatas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl