Neveikls zaglis Jaunjelgavā mēģina nozagt bērniem ziedoto naudu

Komentāri

Jaunjelgavā aizturēts veikala apzadzējs, kurš izsitis veikalam logu, ar stikla lauskām sagriežot sev rokas, tad nozadzis ziedojumus slimiem bērniem un rezultātā nokļuvis aiz restēm pats savas muļķības pēc.

2. februāra naktī veikalā Jaunjelgavā, Jelgavas ielā, signalizācija nostrādājusi divas reizes. Vispirms ap pusnakti un bez jebkāda pamata, otrreiz pēc vieniem naktī, un tad jau bija izsists logs un pa telpām lodāja zaglis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veikala darbiniece pieļauj – pirmajā reizē noziedznieks pārbaudījis, cik ilgi brauc apsargi un cik daudz laika viņam būs, lai paveiktu noziegumu. Ko ņems veikalā, viņš gan īsti nezināja. Iespējams, ka bija iztēlojies, ka te glabājas liela nauda. Sācis to haotiski meklēt, taču nekā.

Zaglis, sagriezies ar stikla lauskām, asiņainās rokās nesot ziedojumu kastīti ar monētām, jau bija paguvis aizbēgt, kad atbrauca apsargi. Taču viņu nodeva laikapstākļi un fakts, ka Jaunjelgavā daudz cilvēku pa naktīm apkārt nestaigā.

Tur pat, dārza mājiņā notverts aptuveni 20 gadus vecs vīrietis, atgūta arī asinīm notraipītā ziedojumu kastīte, no kuras viņš, visticamāk neko nebija paguvis izņemt.

Par izdarīto noziegumu tiesa var spriest pat par cietumsodu līdz pieciem gadiem. Turklāt der atcerēties, ka veikalu kases aparātos naktīs jau sen vairs neglabājas lielas naudas summas. Šeit, piemēram, kasē bija septiņi eiro.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl