Neuzmanīgs sirmgalvis izraisa avāriju uz Salacgrīvas šosejas

Komentāri

Svētdien uz šosejas, kas savieno galvaspilsētu un vasaras lielākā muzikālā festivāla norises vietu Salacgrīvā, noticis nopietns negadījums, kas uz ilgu laiku aizkavēja automobiļu plūsmu abos virzienos.

Autoavārija notika Salacgrīvas novadā, pie pagrieziena uz Lembužiem, un tajā iesaistīts kāds sirmgalvju pāris, kā arī Igaunijas pilsoņi. Mazāk negadījumā paveicies vieglajā automašīnā sēdošajam pensionāru pārim, kuri bija ceļā uz savu mazdārziņu. Blakussēdētāja vietā esošā kundze no sasistā auto spējusi izkļūt saviem spēkiem, savukārt viņas dzīvesbiedram vajadzēja glābēju palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Igauņu kompānijai, kura šajā dienā devās no Rīgas uz Tallinu, ceļā nācies pavadīt nedaudz vairāk laika, kā plānots. Automobilis cietis visai pamatīgi, un, lai turpinātu braucienu, palīdzība bija jālūdz draugiem un paziņām. Viens no automašīnas pasažieriem notikuma vietā piekrīt mums pastāstīt par piedzīvoto.

Skaties foto:

“Viņš izbrauca mums priekšā, tik negaidīti. Vadītājs neko vairs nevarēja darīt. Viņš mūs nevis nepalaida, bet gan vienkārši izbrauca priekšā. Par laimi, mums nebija liela ātruma,” stāsta igauņu kompānijas pasažieris Alans.

Lai arī pensionārs, kurš vainojams notikušajā, pats cietis vissmagāk, pēc atveseļošanās par šīs avārijas izraisīšanu viņam būs jāmaksā soda nauda. Tāpat sirmgalvja spēkrats, visticamāk, nonāks auto kapsētā, bet par otra sasistā automobiļa atjaunošanu parūpēsies apdrošinātāji.

Skaties video:

Lasi vēl