Komentāri
Neuzmanīgas smēķēšanas izraisītā ugunsgrēkā bojā gājusi sieviete
Foto: Flickr.com

Vakar kādā daudzstāvu dzīvojamā ēkā Rīgā, Prūšu ielā neuzmanīgas smēķēšanas izraisītā ugunsgrēkā bojā gājusi aptuveni 70 gadus veca sieviete. Savukārt aptuveni tikpat vecu vīrieti izdevies izglābt.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, plkst. 8.42 saņemts izsaukums uz kādu piecstāvu dzīvojamo ēku, kur dedzis kāds dzīvoklis trešajā stāvā aptuveni 30 kvadrātmetru platībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdzēsējiem no liesmām un dūmiem izdevies izglābt aptuveni 70 gadus veca vīrieša dzīvību. Cietušais vīrietis nodots mediķu aprūpē. Tomēr ugunsnelaimē bojā gājusi aptuveni tikpat veca sieviete. Iespējamais ugunsgrēka iemesls ir neuzmanīga smēķēšana.
Kopumā pagājušajā diennaktī reģistrēti 26 ugunsgrēki.

Pēc apreibinošu vielu lietošanas slimnīcā nogādā kādu jaunieti

Aizvadītajā diennaktī mediķi slimnīcā nogādājuši jaunieti, kurš lietojis apreibinošas vielas, iespējams, arī augu maisījumu, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

16 gadus vecais jauneklis atrasts guļam uz ielas Rīgā. Puisis atzinis, ka bija lietojis apreibinošas vielas, iespējams, smēķējis arī augu maisījumu.

Savukārt Kurzemē 16 gadus vecs zēns skeitparkā braucis ar riteni un, metot kūleni, atsities pret apmali, gūstot mugurkaula kakla daļas skriemeļu traumu, kā arī smadzeņu satricinājumu. Puisis tika nogādāts slimnīcā.

Vēl Pierīgā aizvadītajā diennaktī tika notriekta kāda 80 gadus veca kundze, kas trieciena rezultātā guva politraumu, iegurņa kaula lūzumu, iegurņa orgānu traumu, kā arī galvas traumu. Arī šī kundze tikusi nogādāta slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēma 1172 izsaukumus, no kuriem 190 bija saistīti ar traumām.

Lasi vēl