Neticami nekaunīgi ļaundari uzbrūk večiņai Pārdaugavā, taču drosmīgs aculiecinieks sāk viņus izsekot….

0 Komentāru
Neticami nekaunīgi ļaundari uzbrūk večiņai Pārdaugavā, taču drosmīgs aculiecinieks sāk viņus izsekot….
LETA

Raidījums Degpunktā ziņo par divu neticami bezkaunīgu laupītāju uzbrukumu kādai neaizsargātai večiņai Pārdaugavā. Kā risinājušies notikumi un kas palīdzējis likumsargiem atklāt šo noziegumu?

Ap diviem dienā likumsargu palīdzību lūgusi kāda 87 gadus veca pensionāre, kura tik tikko Vīlipa ielā piedzīvojusi divu laupītāju uzbrukumu.

Sieviņa atklājusi, ka divi nepazīstami jaunieši viņai negaidīti uzklupuši no aizmugures, ieķērušies viņas rokās esošajā somiņā un, pat neskatoties uz to, ka kundze pakritusi, izrāvuši kāroto guvumu un nozuduši nezināmā virzienā.

Kamēr kundze dežurantam uzticējusi savu stāstu par notikušo, dežūrdaļā atskanējis vēl kāds telefona zvans. Policistu palīdzību lūdzis kāds jauns vīrietis, kurš redzējis uzbrukumu sirmgalvei un no nozieguma vietas bēgošos ļaundarus, un sācis viņus izsekot.

Uz notikuma vietu steidzās policisti, kuriem izdevās nekaunīgo ļaundari notvert. Policistiem pie 24 gadus vecā uzbrucēja izdevies atrast sirmgalvei nolaupīto somiņu, no kuras gan paņemta visa nauda. Tā, visticamāk, palikusi pie uzbrucēja līdzzinātāja, kuram izdevies aizlaisties.

Šobrīd pret abiem ļaundariem ierosināta lieta par laupīšanu, kas ir smags noziegums, un abiem jauniešiem, visticamāk, nozīmē atgriešanos aiz cietuma mūriem.

Video

0 Komentāru