1 komentārs

Ikšķiles pilsētas svētku laikā vismaz 13 jaunieši lietojuši alkoholiskos dzērienus un izdomājuši kādu atrakciju – salīduši BMW salonā, bagāžas nodalījumā un uz automašīnas pārsega un… devušies mājup. Par lielu neveiksmi viņiem, jautro vāģi apturēja policija, taču uztraukumā šoferītis, kas pats bija iereibis, “iebuktēja” policijas automašīnu.

Likumsargi noskaidroja, ka viens no draugiem gribējis aizvest pārējos dzērušos draugus uz mājām. BMW bija ne tikai pilns ar cilvēkiem – daži no ”pasažieriem” atradušies arī uz automašīnas virsbūves priekšējā pārsega, bet daži – bagāžas nodalījumā. Par brīnumu policistiem, kas jautro BMW apturēja, no “vāģa” izvēlušies vismaz 13 cilvēki. Šāds skaits pārsteidz pat rūdītākos un pieredzējušākos likumsargus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms apstāšanās pēc ceļu policijas lūguma gan 1994. gadā dzimušais šoferis (bez autovadītāja apliecības un alkohola reibumā) vēl pamanījās “ieskriet” policijas automašīnai sānos. Tagad jaunais šoferis iekļauts likumsargu ”melnajā sarakstā”, un diez vai tuvākajā laikā viņš varēs iegūt autovadītāja apliecību.

Likumsargu pārstāvji stāsta, ka jaunietis vēlāk atzinis, – viņš uzskatījis šo situāciju par smieklīgu, turklāt braukt nebija paredzēts pārāk tālu.

Savukārt pati automašīna puisim, kas tonakt sēdēja pie stūres, nemaz nepieder. Sadursmes brīdī automašīnas īpašnieks atradies bagāžas nodalījumā. Pats īpašnieks raidījumam Bez Tabu gan atzīst, ka īpaši labi neatceras, kā viņš tur gadījies, jo bijis piedzēries.

Skaties un brīnies!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl