Neticami! Ikšķilē 13 jaunieši reibumā ielien vienā BMW un vēl “iebuktē” policijas automašīnas sānus

1 komentārs
Neticami! Ikšķilē 13 jaunieši reibumā ielien vienā BMW un vēl “iebuktē” policijas automašīnas sānus
Foto: AFP/LETA

Ikšķiles pilsētas svētku laikā vismaz 13 jaunieši lietojuši alkoholiskos dzērienus un izdomājuši kādu atrakciju – salīduši BMW salonā, bagāžas nodalījumā un uz automašīnas pārsega un… devušies mājup. Par lielu neveiksmi viņiem, jautro vāģi apturēja policija, taču uztraukumā šoferītis, kas pats bija iereibis, “iebuktēja” policijas automašīnu.

Likumsargi noskaidroja, ka viens no draugiem gribējis aizvest pārējos dzērušos draugus uz mājām. BMW bija ne tikai pilns ar cilvēkiem – daži no ”pasažieriem” atradušies arī uz automašīnas virsbūves priekšējā pārsega, bet daži – bagāžas nodalījumā. Par brīnumu policistiem, kas jautro BMW apturēja, no “vāģa” izvēlušies vismaz 13 cilvēki. Šāds skaits pārsteidz pat rūdītākos un pieredzējušākos likumsargus.

Pirms apstāšanās pēc ceļu policijas lūguma gan 1994. gadā dzimušais šoferis (bez autovadītāja apliecības un alkohola reibumā) vēl pamanījās “ieskriet” policijas automašīnai sānos. Tagad jaunais šoferis iekļauts likumsargu ”melnajā sarakstā”, un diez vai tuvākajā laikā viņš varēs iegūt autovadītāja apliecību.

Likumsargu pārstāvji stāsta, ka jaunietis vēlāk atzinis, – viņš uzskatījis šo situāciju par smieklīgu, turklāt braukt nebija paredzēts pārāk tālu.

Savukārt pati automašīna puisim, kas tonakt sēdēja pie stūres, nemaz nepieder. Sadursmes brīdī automašīnas īpašnieks atradies bagāžas nodalījumā. Pats īpašnieks raidījumam Bez Tabu gan atzīst, ka īpaši labi neatceras, kā viņš tur gadījies, jo bijis piedzēries.

Skaties un brīnies!