Neticami, bet fakts! Ievārījuma pēdas “aizved” policistus līdz aizdomās turamā dzīvoklim…

Komentāri

Aptuveni pirms mēneša, pateicoties kaimiņu vērībai, policistiem no nelaimes izdevies paglābt četrus neviena nepieskatītus un kādā dzīvoklī ieslodzītus mājdzīvniekus.

Decembra sākumā Jūrkalnes ielas namā gandrīz vienlaikus ieradušies Valsts policijas un galvaspilsētas pašvaldības policijas darbinieki. Prāvais likumsargu pulciņš šeit ieradies no nelaimes izpestīt kādas sievietes novārtā pamestos mājdzīvniekus.

Kad dzīvnieki nonākuši drošībā, policisti aizzīmogojuši durvis un devušies prom. Taču vairākiem šīs ēkas iemītniekiem un klaidoņiem, kuri nereti ieblandās šajā namā, policijas liktie šķēršļi, tā teikt, bijuši nebijuši un jau pavisam drīz, šis miteklis bijis pieejams ikvienam.

Kad pēc dažām dienām šeit atgriezusies dzīvokļa saimniece, atklājies, ka no telpām kādā brīdī pazudis televizors un pārtika, turklāt zaglis paķēris arī vairākas ievārījuma burciņas. Policisti, kuri tajā pat dienā ieradušies notikuma vietā, secinājuši, ka no apzagtā dzīvokļa uz kādu netālu esošu mitekli ved nelielas ievārījuma pilītes.

Foto

Diemžēl tā saimnieku tā arī nav izdevies sastapt, jo viņš jau bija devies prom. Lai arī sākotnēji šķitis, ka zaglis jau notverts, 10. janvārī beidzot aizturot ilgi meklēto dzīvokļa saimnieku, noskaidrojies, ka vīrietis tomēr nav iesaistīts šajā noziegumā. To, kādēļ uz aizturētā mitekli vedušas ievārījuma pēdas, likumsargi gan šobrīd neatklāj.

Policisti vēsta, ka joprojām turpinās notikušā izmeklēšana un Valsts policijas Rīgas Zemgales iecirkņa darbiniekiem nu uzticētas veselas divas lietas. Viena par šā dzīvokļa apzagšana, otra par pašas apzagtās sievietes cietsirdīgo izturēšanos pret mājdzīvniekiem.

Lasi vēl