Netālu no jaunā prezidenta mājām notikusi zādzība

Komentāri

Netālu no jaunievēlētā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa mājām Ogrē, notikusi dzīvokļa zādzība. Cietušie apliecina – šī apkaime nepavisam nav droša.

Anastasija dzīvo Draudzības ielā Ogrē, kādas daudzdzīvokļu mājas pirmajā stāvā. Nesen viņai vajadzēja doties uz Latgali, uz mammas bērēm, un, kamēr viņa bija prom, uz dzīvokli atnāca nelūgti ciemiņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viņi izsita tikai vienu loga stiklu balkona pusē. Mums teica, iespējams, viņi ar magnēta palīdzību atvēra visus metāla slēdžus. Tas bija naktī? Jā. Starp vieniem un diviem,” notikumus atstāsta cietusī sieviete.

Nozagto mantu saraksts ir vairāk nekā iespaidīgs – divi plazmas televizori no lielās istabas un virtuves, videokamera, planšete, mobilais tālrunis un dažādi citi sadzīves priekšmeti.

Aizejot zagļi aiz sevis atstājuši pārsteidzošu kārtību un neko neesot izvandījuši. Anastasiju gan visvairāk satraucis akmens, ko viņa atrada pie savas gultas. Logs neesot pilnībā izsists, tātad – zagļi to paņēmuši līdzi istabā, Dievs vien zina, kādu mērķu vadīti. Tagad cietusī domā gan par restēm balkonam, gan par signalizāciju, un policistiem viņa tā īsti vairs netic.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl