Netālu no jaunā prezidenta mājām notikusi zādzība

Komentāri

Netālu no jaunievēlētā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa mājām Ogrē, notikusi dzīvokļa zādzība. Cietušie apliecina – šī apkaime nepavisam nav droša.

Anastasija dzīvo Draudzības ielā Ogrē, kādas daudzdzīvokļu mājas pirmajā stāvā. Nesen viņai vajadzēja doties uz Latgali, uz mammas bērēm, un, kamēr viņa bija prom, uz dzīvokli atnāca nelūgti ciemiņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viņi izsita tikai vienu loga stiklu balkona pusē. Mums teica, iespējams, viņi ar magnēta palīdzību atvēra visus metāla slēdžus. Tas bija naktī? Jā. Starp vieniem un diviem,” notikumus atstāsta cietusī sieviete.

Nozagto mantu saraksts ir vairāk nekā iespaidīgs – divi plazmas televizori no lielās istabas un virtuves, videokamera, planšete, mobilais tālrunis un dažādi citi sadzīves priekšmeti.

Aizejot zagļi aiz sevis atstājuši pārsteidzošu kārtību un neko neesot izvandījuši. Anastasiju gan visvairāk satraucis akmens, ko viņa atrada pie savas gultas. Logs neesot pilnībā izsists, tātad – zagļi to paņēmuši līdzi istabā, Dievs vien zina, kādu mērķu vadīti. Tagad cietusī domā gan par restēm balkonam, gan par signalizāciju, un policistiem viņa tā īsti vairs netic.

Skaties video:

Lasi vēl