Komentāri

Pirms pāris dienām kāds taksists Pārdaugavā pieredzējis nervus kutinošu situāciju. Kāds iereibis klients nolēmis vīrieti pasteidzināt, ņemot talkā revolveri. Kā tad izvērtās šī situācija?

Pagājušajās brīvdienās Pārdaugavas policisti varējuši izbaudīt adrenalīna pārpilnus mirkļus. Viņiem nācies saskarties ar vīrieti, kurš pirms brīža draudējis taksometra vadītājam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr revolveris, kura stobrā tikai pirms mirkļa ieskatījās taksists, nebija vienīgais pārsteigums naksnīgā kājāmgājēja somā. Kā izrādās, vīrietis jau pirms došanās uz ielas bija kārtīgi nobruņojies. Sarunas laikā inspektoriem gan nav izdevies noskaidrot, kādiem mērķiem viss šis arsenāls paredzēts.

Valsts policijas izmeklētājiem nu jānoskaidro, kādi tad bija Buļļu ielā aizturētā vīrieša patiesie nodomi un kādu mērķu vadīts viņš bruņojies. Savukārt par šajā vakarā sastrādātajiem pārkāpumiem ļaundarim pienāksies prāvs administratīvais sods.

Foto

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl