Komentāri

Pirms pāris dienām kāds taksists Pārdaugavā pieredzējis nervus kutinošu situāciju. Kāds iereibis klients nolēmis vīrieti pasteidzināt, ņemot talkā revolveri. Kā tad izvērtās šī situācija?

Pagājušajās brīvdienās Pārdaugavas policisti varējuši izbaudīt adrenalīna pārpilnus mirkļus. Viņiem nācies saskarties ar vīrieti, kurš pirms brīža draudējis taksometra vadītājam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr revolveris, kura stobrā tikai pirms mirkļa ieskatījās taksists, nebija vienīgais pārsteigums naksnīgā kājāmgājēja somā. Kā izrādās, vīrietis jau pirms došanās uz ielas bija kārtīgi nobruņojies. Sarunas laikā inspektoriem gan nav izdevies noskaidrot, kādiem mērķiem viss šis arsenāls paredzēts.

Valsts policijas izmeklētājiem nu jānoskaidro, kādi tad bija Buļļu ielā aizturētā vīrieša patiesie nodomi un kādu mērķu vadīts viņš bruņojies. Savukārt par šajā vakarā sastrādātajiem pārkāpumiem ļaundarim pienāksies prāvs administratīvais sods.

Foto

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl