Komentāri

Neretas puses jaunieši dzērumā vizinājušies ar BMW un galu galā kļuvuši par policijas video reģistratoru zvaigznēm.

Pagājušās nedēļas nogalē Ceļu policijas Speciālo uzdevumu nodaļas kārtības sargi bija devušies uz Zemgales reģionu, kur veica pastiprinātu vietējas nozīmes ceļu kontroli. Patruļas laikā ap septiņiem vakarā vīri netālu no Neretas ievēroja kādu aizdomīgu BMW, kura vadītājs nepakļāvās likumsargu aicinājumam apturēt automobili, tādēļ sākās pakaļdzīšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bēguļošanas laikā automašīnas vadītājs zaudēja kontroli pār savu spēkratu, tas nobrauca no ceļa un apgāzās.

Foto:

Likumsargi ziņo, ka turpat notikuma vietā aizturēti 24 un 23 gadus veci jaunieši, kuri bija pamatīgā alkohola reibumā. Vienam no viņiem konstatētas 2,7 promiles, bet otram – 2 promiles alkohola. Turklāt nevienam no puišiem nebija derīgas autovadītāja apliecības.

Šobrīd policisti skaidro, kurš no jauniešiem negadījuma brīdī sēdējis pie BMW stūres. Vainīgajam autobraucējam par šā vakara pārkāpumiem draud kriminālatbildība.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl