Komentāri

Ceturtdien ugunsdzēsēji piedzīvojuši patiesi neparastu notikumu – ugunsnelaimes vietā degoša nama saimnieks paziņojis, ka glābēji šeit nemaz nav gaidīti! Runa ir par kādu lauku saimniecību Neretas pusē.

Īsi pēc pulksten diviem dienā ugunsdzēsēji saņēmuši palīgā saucienu no kāda garāmbraucēja, kurš dažu kilometru attālumā no Neretas pamanījis ugunsgrēku. Liesmas plosījušas kādu divstāvu koka namu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdzēsēji uzsākuši dzēšanas darbus, pārmeklējuši namu un, par laimi, secinājuši, ka cilvēki šajā negadījumā nav cietuši. Kā stāsta komandieris, šis nebūt nav bijis viegls uzdevums, turklāt vīri, kā jau ikvienā ugunsgrēka, tikuši pakļauti dažādām bīstamībām.

Foto

Turklāt ugunsdzēsēji nonākuši visai neparastā situācijā, jo saimnieks patiesībā pat nav vēlējies, lai uguns tiktu apdzēsta. Tomēr, neskatoties uz šo visai savādo iegribu, vīri notikuma vietā savu darbu paveikuši godam un pēc aptuveni sešu stundu darba ugunsgrēks tika likvidēts.

Izskanējusi versija, ka ar liesmām saimnieks gribēja atbrīvoties no nama, jo tas ir lētāk nekā to demontēt.

Paši ugunsdzēsēji solās pret ēkas saimnieku ierosināt administratīvo lietu. Šis plāns – “pa lēto” tikt vaļā no mājas, tagad saimniekam var izmaksāt no 30 līdz 280 eiro. Ja nams būtu nojaukts un kokmateriāli tiktu kontrolēti nodedzināti, tas būtu vienkārši pamatīgs ugunskurs, taču šāda atbrīvošanās no īpašuma jebkurā gadījumā ir ugunsgrēks, savukārt pēc likuma saimniekam ir jādara viss, lai nepieļautu ugunsgrēka izcelšanos.

Ja nu kāds uzskata, ka šāda naudas taupīšana ir laba ideja, glābējs tomēr iesaka padomāt divreiz.

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl