“Neredzamais golfiņš” jeb, nepamanot citu auto, notiek avārija Mārupē

Komentāri

Trešdien, 26. oktobrī, ap pusdienlaiku Daugavas un Vaivariņu ielas krustojumam vienlaikus tuvojušies divi Volkswagen spēkrati. Pelēkā Volskwagen Passat vadītājam bija jādod ceļš pa galveno ceļu braucošajam Volkswagen Golf, taču nelielajam auto izdevies kaut kā “noslēpties” no otra autobraucēja acu skata.

Avārijas izraisītājs ticis cauri vien ar izbīli un pamatīgi sadauzītu braucamrīku. Tāpat arī viņa automašīnā sēdošais vienīgais pasažieris paspējis vien sabīties – drošības jostas un gaisa spilveni izdarījuši savu un paglābuši no ievainojumiem. Nedaudz bēdīgāk gan viss beidzies zilā golfiņa vadītājam – viņš nonācis “ātrajā palīdzībā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Visus šā negadījuma apstākļus piefiksējuši ceļu policisti, kuri lietas materiālus, kā arī iesaistīto paskaidrojumus nodos tālākai izmeklēšanai.

Vietējie iedzīvotāji šo šķietami labi pārredzamo krustojumu raksturo kā īpaši bīstamu, jo pēc šāda scenārija šeit notiek nebūt ne pirmā avārija, un, visticamāk, satiksmes organizētājiem būtu jāmeklē kāds veiksmīgāks risinājums.

Video

Lasi vēl