“Neredzamais golfiņš” jeb, nepamanot citu auto, notiek avārija Mārupē

Komentāri

Trešdien, 26. oktobrī, ap pusdienlaiku Daugavas un Vaivariņu ielas krustojumam vienlaikus tuvojušies divi Volkswagen spēkrati. Pelēkā Volskwagen Passat vadītājam bija jādod ceļš pa galveno ceļu braucošajam Volkswagen Golf, taču nelielajam auto izdevies kaut kā “noslēpties” no otra autobraucēja acu skata.

Avārijas izraisītājs ticis cauri vien ar izbīli un pamatīgi sadauzītu braucamrīku. Tāpat arī viņa automašīnā sēdošais vienīgais pasažieris paspējis vien sabīties – drošības jostas un gaisa spilveni izdarījuši savu un paglābuši no ievainojumiem. Nedaudz bēdīgāk gan viss beidzies zilā golfiņa vadītājam – viņš nonācis “ātrajā palīdzībā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Visus šā negadījuma apstākļus piefiksējuši ceļu policisti, kuri lietas materiālus, kā arī iesaistīto paskaidrojumus nodos tālākai izmeklēšanai.

Vietējie iedzīvotāji šo šķietami labi pārredzamo krustojumu raksturo kā īpaši bīstamu, jo pēc šāda scenārija šeit notiek nebūt ne pirmā avārija, un, visticamāk, satiksmes organizētājiem būtu jāmeklē kāds veiksmīgāks risinājums.

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl