“Neredzamais golfiņš” jeb, nepamanot citu auto, notiek avārija Mārupē

Komentāri

Trešdien, 26. oktobrī, ap pusdienlaiku Daugavas un Vaivariņu ielas krustojumam vienlaikus tuvojušies divi Volkswagen spēkrati. Pelēkā Volskwagen Passat vadītājam bija jādod ceļš pa galveno ceļu braucošajam Volkswagen Golf, taču nelielajam auto izdevies kaut kā “noslēpties” no otra autobraucēja acu skata.

Avārijas izraisītājs ticis cauri vien ar izbīli un pamatīgi sadauzītu braucamrīku. Tāpat arī viņa automašīnā sēdošais vienīgais pasažieris paspējis vien sabīties – drošības jostas un gaisa spilveni izdarījuši savu un paglābuši no ievainojumiem. Nedaudz bēdīgāk gan viss beidzies zilā golfiņa vadītājam – viņš nonācis “ātrajā palīdzībā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Visus šā negadījuma apstākļus piefiksējuši ceļu policisti, kuri lietas materiālus, kā arī iesaistīto paskaidrojumus nodos tālākai izmeklēšanai.

Vietējie iedzīvotāji šo šķietami labi pārredzamo krustojumu raksturo kā īpaši bīstamu, jo pēc šāda scenārija šeit notiek nebūt ne pirmā avārija, un, visticamāk, satiksmes organizētājiem būtu jāmeklē kāds veiksmīgāks risinājums.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl