Komentāri
Neraža! 15 gadus vecs jaunietis atbrauc uz Rīgu iedzert, bet policisti piezvana viņa mammai

5. decembra vakarā Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot Vecrīgā, pamanīja kādu jaunieti, kurš pārvietojās streipuļojot.

Policisti manāmi iereibušo personu apturēja. Sarunas laikā no jaunieša bija jūtama spēcīga alkohola smaka, viņš runāja šļupstot un nespēja bez grīļošanās nostāvēt kājās. Veikta personas datu pārbaude, kuras laikā konstatēts, ka jaunietis ir 15 gadus vecs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri, apskatot personu, konstatēja, ka hospitalizācija jaunietim nav nepieciešama. Lai noskaidrotu reibuma izcelsmi, jaunietis nogādāts ārstniecības iestādē, kur apstiprināts alkohola reibums.

Likumsargi telefoniski sazinājās ar zēna māti, kura informēta par notikušo un dēla pašreizējo atrašanās vietu. Sieviete bija pārsteigta, ka viņas dēls atrodas Rīgā, lai gan pati galvaspilsētā nedzīvo, un paskaidroja, ka pašlaik nevar dēlam atbraukt pakaļ. Tāpat arī neviens no radiniekiem nedzīvojot tuvumā, pie kura dēls varētu pārnakšņot.

Jaunietis nogādāts Valsts policijas Nepilngadīgo prevencijas nodaļā. RPP darbinieki uzsāka administratīvā pārkāpuma lietvedību. Jāatzīmē, ka jaunietis gada laikā jau vienreiz ticis sodīts par šādu pārkāpumu.

Likums paredz, ka par atrašanos alkoholisko dzērienu ietekmē, ja to izdarījis nepilngadīgais atkārtoti gada laikā, uzliek naudas sodu no 30–70 eiro. Tāpat lietas izskatīšanas laikā tiks vērtēta vecāku atbildība.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl