Neprātīgs šoferis gandrīz notriec sievieti, pēc tam tuvējās ielas “pārvērš” par sacīkšu trasi

1 komentārs
Neprātīgs šoferis gandrīz notriec sievieti, pēc tam tuvējās ielas “pārvērš” par sacīkšu trasi

Spraiga pakaļdzīšanās Pārdaugavas ielās – kāds neprātīgs Volvo šoferis policistu klātbūtnē gandrīz notriec sievieti, bet jau pēc brīža tuvējās ielas apstādījumus un ietves pārvērš par sacīkšu trasi.

Laikā, kad vairums ļaužu darba dienas beigās dodas atceļā uz mājām, galvaspilsētas policisti piedzīvojuši visai spraigus notikumus. Patrulējot Pārdaugavā, policistu acu priekšā kāds Volvo šoferis gandrīz notriec sievieti, bet, pēc tam mukdams, cik spēj auto, rupji pārkāpj virkni satiksmes noteikumu un neprātīgā ātrumā bēg par tuvējām ielām, apstādījumiem un pat ietvēm!

Pārdesmit gadus vecais Volvo izrādās nedaudz ātrāks par policistu busiņu, tādēļ lēnām, bet nepārprotami atraujas no vajātajiem – policistiem. Lai arī kārtībniekiem labu laiku izdodas noturēt auto savā redzeslokā, pēc pāris neprātīgiem manevriem pāri gājēju ietvēm un apstādījumiem nekaunīgā braucēja auto nozūd iekšpagalmu labirintos.

Nepamanot, ka meklētais spēkrats apturēts starp ceļmalā novietotajiem auto, likumsargu busiņš vēl pāris minūtes turpina riņķot pa tuvējām ielām. Par laimi, neprātīgo braucēju piefiksējuši arī vietējie, un šoferis tiek notverts.

Lai arī, pārbaudot autobraucēja datus, noskaidrojies, ka viņam ir derīga autovadītāja apliecība, ātri vien kļuvis skaidrs, kādēļ tad stūrētājs nevēlējās sastapties ar policistiem – visticamāk, viņš pie stūres sēdies narkotiku reibumā.

Video