Neprātīgākie veidi, kā latvieši sev atņem dzīvību

8 komentāri
Neprātīgākie veidi, kā latvieši sev atņem dzīvību
(Foto: LETA)

Aiziesim mēs visi. Tas nu ir skaidrs. Tomēr gribētos, lai nāve nepārsteigtu  tikai tāpēc, ka ir izdarīts kāds nepārdomāts solis no kura, domājot ar galvu, varēja izvairīties. Lasot ziņas, atliek vien nonākt pie secinājuma, ka daudzi Latvijas iedzīvotāji varēju būt tikai maliet piesardzīgāki, mazliet uzmanīgāki un apdomīgāki, kas ļautu vēl šodien baudīt to, ko sniedz dzīve. Bet Latvijas iedzīvotāji, savā ziņā, ir spītīgi un no gada uz gadu lasāmas ziņas par nelaimes gadījumiem, kas faktiski būtu uzskatāmi par tradicionāliem. Un savā ziņā arī neprātīgiem, jo nevajadzēja daudz, lai pasargātu sevi.

Zemledus makšķerēšana

Foto: ekrānšāviņš

Foto: ekrānšāviņš

Daudzi būs dzirdējuši teicienu – redzi uz ezera bļitkotāju? Tad drīz būs ledus. Dažbrīd šis teiciens ir tik precīzs un bļitkotāji – tik neapdomīgi. Ir saprotama cilvēciskā vājība tikt pie lielajiem lomiem, aizraušanās ar zemledus zveju. Bet nav saprotams, kāpēc daudzi no bļitkotajiem uzskata, ka viņi spēj levitēt pa ūdens virsu?

5

Latvietis – sapieris

Foto: LETA

Foto: LETA

Daži no līdzpilsoņiem dzīvo ar apziņu, ka neapgūstot nepieciešamās zināšanas, ir no dabas dzimuši sapieri vai sprāgstvielu eksperti. Savukārt kari Latvijā vēl arvien ir atstājuši solīdus munīcijas krājumus. Un te nu diemžēl jāsaka, ka diemžēl entuziasms apskatīt mīnas vai šāviņus nereti beidzas traģiski.

 

8 komentāri