Nepilngadīgām meitenēm atrakcijas ar motorolleru beidzas ar avāriju

5 komentāri

Rumbulas mazdārziņu teritorijā neatliekamā medicīniskā palīdzība un ceļu policija iegriežas visai reti. Taču ārkārtas gadījums fiksēts ceturtdienas vakarā, kad avārijā smagi cieta divas nepilngadīgas meitenes – viņas ar motorolleru iebrauca grāvī.

Rumbulas dārziņu jaunieši vakaros parasti pulcējas centrā – Jāņogu ielā pie veikala. Tāpat arī vakardiena nebija izņēmums – daži puiši un meitenes sapulcējās uz ”tusiņu”, jo, kā tautā saka, – kopā jautrāk. Jautrība beidzās ar to, ka divas meitenes palūdza vienam no puišiem izbraukt ar motorolleru. Puisis ilgi “lauzās”, taču tika pierunāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad meitenes cietušas visai smagi. Atlikusī vasara, visticamāk, būs jāpavada klibojot un ārstējot sasitumus un nobrāzumus.

Video:

TOP komentāri

  • Tontonc vainigs
    0 0 0

    Tontonc vainigs

    Jorens nemak rata močit, parava izputejam klemmi. Tad nabaga tontonam bija jataisa vina rolleris. A tontons nemak labi enen rata, tapec deva mazajaam izbraukt
  • wtf
  • Ig

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl