Nepieskatīti suņi sabojā izmazgātu un laukā izkārtu veļu

Komentāri

Kad ārā valda gada siltajiem mēnešiem raksturīgs laiks, to jūt ne tikai cilvēki, bet arī dzīvnieki. Jelgavā asinis straujāk sāka ritēt divu suņu dzīslās, radot neērtības tiem, kas izmazgāto veļu grib izžāvēt.

“Suņi saostījās un devās rosīties uz trešo pagalmu, kur saimniece nupat uz veļas auklas bija izkārusi izmazgātas drēbes. To plīvošana piesaistīja dzīvniekus, savukārt veļas saimniecei tā galīgi nebija pa prātam,” ziņo raidījums Degpunktā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neapmierinātā kundze pieņēma lēmumu suņus sodīt, talkā saucot policistus.

Policisti brauca pie sievietes, sēdināja viņu automašīnā un sāka viņu “vizināt” pa rajonu, lai kundze varētu norādīt uz vainīgajiem suņiem. Sieviete suņus ātri vien atrada un drīz vien izdevās noskaidrot arī nebēdņu saimnieces, kurām nu būs jāatbild par savu kustoņu pastrādātajiem nedarbiem.

Suņu saimnieces policistiem apsolījušas arī atlīdzināt nodarītos zaudējumus, ja viņu kustoņi pavasara dullumā būs sabojājuši kādu no drēbēm, kas bija izžautas uz veļas auklas.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl