Nepaliec vienaldzīgs! Palīdzēsim pārim atgūt ugunsgrēkā iznīcināto māju

3 komentāri
Nepaliec vienaldzīgs! Palīdzēsim pārim atgūt ugunsgrēkā iznīcināto māju
FOTO: Facebook

”Vēlos lūgt jums palīdzību, kas nav tik smagi, kā iemesls, kāpēc to daru. 10. augustā nodega manu vecāku (Biruta un Modris Ķuži) dzīvojamā māja “Kosas”!  Mēs, viņu bērni un radinieki, jau esam pirmos palīdzības pasākumus veikuši, varam palīdzēt lielākoties ar savu darbaspēku, jo gandrīz katram ir vēl sava ģimene un bērni,” vēsta ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

”Pirmās nepieciešamības lietas un pārtika jau sagādāta. Atsaucīgi un labi cilvēki, noskatoties 11. augusta raidījumu “Degpunktā”, zvana ar palīdzības piedāvājumiem, (ir veļas mašīna, trauki, apģērbs un pat mēbeles un vagoniņš sarunāti un ceļā) par to visiem liels paldies!!!
Bet, tā kā nav mums izveidots ziedojuma tālrunis un daudzi cilvēki zvana tieši, domājot, ka ziedo ar savu zvanu (ko secinu, kad aprunājos ar viņiem), tad rakstu visiem, kas spēs palīdzēt; sniedzu savus kontaktus un kontu šeit. Padalāties ar šo ziņu, lai informācija neapstājas.”

”Lielākoties nepieciešama palīdzība tieši saistībā ar celtniecības materiāliem, instrumentiem, speciālistu konsultācijām vai naudas veidā. Viss noderēs, un, kad vairs nebūs man noderīgs, noteikti ziedošu kādam tālāk.”

Konts ziedojumiem:
Zigmars Kuzis, pers.k. 050580-11320,
LV23UNLA0050014637543

Mans telefons: 20335012
vislabāk zvanīt pēc 20.00( ja darba dienās)
brīvdienās esmu sazvanāms jebkurā laikā