Neoficiāli kļuvis zināms, ka slepkava 15 gadīgās meitenes dzimumorgānos ievietojis lietussargu

4 komentāri

Jau ziņots, ka Mārupes novada Skultē atrasta nogalināta 15 gadus veca meitene, un to izdarījis nepilngadīgs puisis. Turklāt slepkavība notikusi īpaši cietsirdīgi.

Pie paša Rīgas lidostas žoga šajā vecajā pamestajā garāžas bedrē, apbērtu ar ķieģeļiem un drazām, svētdien 15 gadus vecās Alīnas līķi atrada viņas draudzene Jevgēnija. Viņa devās draudzeni meklēt, jo gluži vienkārši viņu pāris dienas nebija iespējams ne sazvanīt, ne kaut kur sastapt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunietis izmeklētājiem minējis vairākus motīvus, kāpēc uzbrucis meitenei, bet policija konkrētus iemeslus neatklāj. Neoficiāli kļuvis zināms, ka puisis meitenes dzimumorgānos ievietojis lietussargu.

Skultes ciematā, kur meitene dzīvoja, šodien visi iedzīvotāji ir satriekti. Vienlaikus viņi atzīst, ka meitene nenāk no labvēlīgas ģimenes un mitinājusies tā sauktajā “Šanhajā” – armijas vecajās barakās – kopā ar mammu, kura mīl iedzert.

Arī citi vietējie saka, ka Alīna jau piecpadsmit gados bija kļuvusi atkarīga no alkohola un cigaretēm. Arī tas noteikti ir viens no iemesliem, kāpēc viņa “pinās” ar nepareizajām kompānijām.

Skultes iedzīvotāji ļoti vēlas saprast, kas nogāja greizi šķietami draudzīgajās puiša un meitenes attiecībās. Ja viņš viņu būtu nogalinājis strīda laikā, paceļot roku, diez vai pēc tam ņirgātos par viņu un slēptu līķi. Slepkavība noteikti bijusi plānota. Vietējie saka – līķi, iespējams, vēl ilgi neatrastu, jo no gruvešu kaudzes nebūtu rēgojusies Alīnas roka.

TOP komentāri

 • Jānis A Ronis
  +1 +1 0

  Jānis A Ronis

  nāves sodu neiedos tad vismaz pie gadiem piespriest arī daikta amputāciju
 • Juris
 • Jelgavnieks
  0 0 0

  Jelgavnieks

  Roberts butkevičs. Jau iepriekš viņš ir līdzīgas darbības darījis. Bet ārsti pagājušo reiz meiteni izglāba. Tagad cietumā būs gailens jauns.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl