Neliela veikaliņa un remontdarbnīcas saimniece piedzīvo zagļu uzlidojumu

Pievienot komentāru
Neliela veikaliņa un remontdarbnīcas saimniece piedzīvo zagļu uzlidojumu
FOTO: LETA

Darba dienas pēcpusdienā, nelielā veikaliņa un remontdarbnīcas saimniece Ludmila uz mirkli izgājusi, lai satiktu kādu paziņu. Veikalā palicis meistars, kurš, tā teikt, palicis par galveno. Tikmēr, šeit iegriezušies divi vietējiem labi pazīstami tipiņi.

Viņi mierīgi ienāca, darbinieks viņus mierīgi ielaida, lai ko parādītu datorā. Vienam rādīja, bet otrs tikmēr bija palaists pie mana dators, tur ko paskatīties. It kā, kolēģis viņus apkalpoja, centās izdarīt labu darbu, bet viņi pamanīja somiņu.

Tālākie notikumi jau risinājušies pavisam vienkārši. Viens no ļaundariem novērsis darbinieka uzmanību, bet otrs tikmēr veikli zem apģērba ieslidinājis Ludmilas somiņu. Tad, abi, viens pēc otra, steidzīgā solī devušies prom.

Es atgriezos, man vajadzēja cilvēkam atdot naudu, skatos, somiņas nav. Izsaucām policiju. Jau pēc dažām minūtēm vietējie policisti ieradušies notikuma vietā, kur iztaujājuši veikaliņa darbiniekus, aplūkojuši videoierakstus un tad, kopā ar meistaru devušies noziedznieku meklējumos.

Video