Komentāri
Nelielā veikaliņā atsavina 70 tūkst. nelegālo cigarešu; aizturēts veikala pārdevējs
Foto: Valsts policija

13. maijā Rīgas Ziemeļu iecirkņa teritorijā tika rīkoti profilaktiskie pasākumi, un šā reida laikā, pārbaudot kādu nelielu veikalu Vecmīlgrāvī, Rīgas Ziemeļu iecirkņa kārtības policisti atrada un konfiscēja 2360 cigarešu ar Krievijas Republikas un Baltkrievijas republikas akcīzes markām.

Pēc tam likumsargi veica pārbaudi tirdzniecības vietas pārstāves dzīvesvietā. Tur tika izņemts vēl 68000 cigarešu ar jau minēto valstu akcīzes markām. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka arī dzīvoklī uzglabātās cigaretes bijušas paredzētas realizēšanai veikalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti aizturēja veikala pārstāvi un pārdevēju. Aizturētās dzimušas 1966. un 1960. gadā. Vecākā no viņām jau iepriekš administratīvi sodīta par līdzīgiem pārkāpumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākta administratīvā lietvedība par akcīzes preču nelikumīgu apriti. Pēc valstij nodarītā kaitējuma aprēķināšanas tiks lemts par kriminālprocesa uzsākšanu.

Foto: Valsts policija

Foto: Valsts policija

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl