Nelegāla “dragreisa” laikā notikusi divu BMW smaga avārija

Komentāri

“Scania”, “trubas”, “bedre”, Rumbula – tie ir tikai daži no apzīmējumiem vietām, kur dažādos laikos tikušies jaunieši, kurus vieno vēlme nakts melnumā pa apšaubāmas kvalitātes, tā teikt, “trasi” izmēģināt savu spēkratu jaudu un ātrumu.  Notikumi aizvadītajās brīvdienās jau atkal pierādījuši šā pagrīdes sporta veida bīstamību.

Naktī no piektdienas uz sestdienu Rumbulas lidlaukā – vietā, kur jau gadiem brīvdienu naktīs tiekas asu izjūtu un nelegālā “dragreisa” cienītāji, noticis nopietns ceļu satiksmes negadījums. Traucoties ar vairāk nekā 100 km/h stundā ātrumu, notika divu BMW markas auto sadursme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau pēc dažām minūtēm notikuma vietā ieradušās vairākas neatliekamās palīdzības automašīnas un glābēji, kuri steigušies no pamatīgi samīcītā auto vraka atbrīvot 22 gadus veco autovadītāju.

“Viņam kājas bija sarautas pa detaļām, visi zobi bija izsisti, turklāt seju tā īsti nevarēja izšķirt, no tā cik tas sitiens bija spēcīgs,” šaušalīgo negadījumu atstāsta kāds traģiskā notikuma aculiecinieks.

Ar krietni vieglākām traumām cauri ticis otra BMW šoferis. Dakteri, viņam konstatējuši vairākas brūces galvā un viņš, tāpat kā trīs otra auto pasažieri nogādāts slimnīcā, taču viņa dzīvībai nekādas briesmas nedraudēja.

Skaties video

Lasi vēl