Nelaimes gadījums vai tīša dedzināšana? Auto degšana Purvciemā atstāj neatbildētus jautājums…

0 Komentāru
Nelaimes gadījums vai tīša dedzināšana? Auto degšana Purvciemā atstāj neatbildētus jautājums…
Foto: LETA

Purvciemā liesmas iznīcinājušas kādam uzņēmumam piederošu vairākus desmitus tūkstošus eiro vērtu apvidus auto. Kas zināms par notikušo un kā varat palīdzēt nodegušā braucamrīka saimniekiem un policistiem?

Otrdienas pievakarē, īsi pēc pulksten pus 23.00 vakarā, Purvciemā, Dzelzavas ielā 70, autostāvvietā pie kāda tirdzniecības centra aizdedzies vieglais auto Nissan.

Uz notikuma vietu izbraukuši aculiecinieku izsauktie ugunsdzēsēji, kā arī Teikas iecirkņa policisti. Neskatoties uz apkārtējo centieniem ko glābt, var teikt, ka vairākus desmitus tūkstošu vērtais braucamrīks iznīcināts pilnībā.

Savukārt, kāda cita liecinieka sniegtā informācija atklāj, ka iespējamais dedzinātājs ir aptuveni 1,80 metrus garš, 20 – 25 gadus vecs vīrietis. Lai noskaidrotu patiesību par šo notikumu, Teikas iecirknī ierosināts kriminālprocess par tīšu dedzināšanu, kā arī nozīmētas vairākas ekspertīzes.

Tāpat, kārtības sargi cer, ka lielāku skaidrību par notikušā apstākļiem, varēs viest tuvējo ēku videonovērošanas kameru ieraksti. Ja nu jums ir kāda informācija, kas var palīdzēt atšķetināt šo noziegumu, izmeklētāji aicina jūs personīgi vērsties Teikas policijas iecirknī vai zvanīt uz 110 vai 67090900.

Video

0 Komentāru