Nekaunīgs garnadzis terorizē Baldones iedzīvotājus

Komentāri

Baldonē jau labu laiku klejo zaglis, kurš uzglūn svešiem īpašumiem. Viņu nebiedē ne sargsuņi, ne īpašumu saimnieku dusmas.

Neliela auguma, glūnīgs un neparasti nekaunīgs tipiņš, kurš jau gadiem nepārtraukti dzer. Tā vietējie raksturo kādu 30 gadus vecu vīrieti, kurš pēdējā laikā sagādājis ne mazums galvassāpju Baldones iedzīvotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Edmunds stāsta, ka pēdējais garnadža uzbrukums piedzīvots pirmssvētku vakarā – laikā, kad namā notikušas viesības. Jau pēc tumsas iestāšanās pagalmā esošie suņi sacēluši pamatīgu jandāliņu, tādēļ viņš gājis lūkot, kas noticis.

Tad arī atklājies, ka dažu minūšu laikā no šķūņa pazudis motorzāģis. Saprotot, ka kārtējo reizi paviesojies neciešamais kaimiņš, talkā saukti policisti.

Saimnieks stāsta, ka šajā reizē policisti strādājuši godam. To gan nevar teikt par iepriekš pieredzētajiem gadījumiem, kas ģimenes budžetā iecirtuši aptuveni trīs vai četrus tūkstošus eiro lielo robu.

Šajā gadā pret jauno vīrieti ierosināti trīs kriminālprocesi par zādzībām. Tas ir par gadījumiem, kuros var pierādīt viņa vainu.

Tomēr pats skumjākais šajā stāstā ir tas, ka puisis joprojām ir uz brīvām kājām. Ložņāšana pa svešiem īpašumiem neesot pietiekams iemesls, lai viņš jau atpūstos aiz restēm.

Tikmēr vietējie paši kaldina plānus, kā pasargāt sevi no kramplauža – kāds ierīkojis signalizāciju, cits vienkārši plāno pirkt bisi.

Skaties video!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl