Nekaunīgi maluzvejnieki turpina sirojumus

Komentāri

Vēlā darba dienas vakarā, Valsts vides dienesta inspektori bija devušies plānotā reidā, kad ceļā uz Babītes ezeru ievēroja divus vīrus, kuri ar laivu virzījās tajā pat virzienā. Šajā reizē Gintam un viņa kolēģim paveicās ar to, ka pārkāpējiem nebija iespēju, ne aizbēgt, ne noslēpt to, kas atradās laivā.

Inspektors atceras, ka ar šiem pašiem vīriem ticies arī šī gada Jūlijā. Toreiz, pārkāpēji, nevis tikai devās uz nelegālo ”copi”, bet gan jau atgriezās ar visu lomu. 9.jūlijā fiksētajā gadījumā, inspektori konfiscējuši 2,5 kilometrus garu tīklu, kā arī, pie pārkāpējiem atraduši nelegāli nozvejotās zivis, vairāk nekā 6000 eiro vērtībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šķiet, šos maluzvejniekus nebaida, ne sodi, ne laivas vai citu rīku konfiskācija. Pat neskatoties uz to, ka par šādu nodarījumu jāstājas tiesas priekšā, viņi tāpat spītīgi turpina savu nelegālo rūpalu.

Par laimi, godprātīgi zvejnieki, kas iemīļojuši Babītes ezeru, labprāt iesaistās cīņās ar šiem ļaundariem un gadījumā, ja tiek manīts, kas aizdomīgs, par to uzzina arī inspektori.

Skaidras atbildes par to, kas ir šie maluzvejnieki laivu  nav, taču pieredze liecinot, ka tie vairs nav vietējie iedzīvotāji, vai citi nelegālās zvejas mīļotāji no tuvējās apkārtnes. Drīzāk, notiekošais ezerā izskatoties pēc sava veida organizētās noziedzības un šeit nozvejotās zivis, visdrīzāk meklējamas galvaspilsētas tirgus stendos.

Lasi vēl