Nekaunīgi krāpnieki uzglūn pensionāriem

Komentāri

Aizvadītajā nedēļas nogalē kāds sirmgalvis kļuvis par krāpnieku upuri. Ar labi ģērbto, tumsnējo kungu, sirmgalvis iepazinies pašā pilsētas centrā, kad it kā, nejaušais garāmgājējs uzrunājis pensionāru. 

Atceroties notikušo, pensionārs atzīstas, ka joprojām nezina kādēļ piekritis sēsties svešajā auto, viņš tomēr devies līdzi. Abi devušies līdz kādam ielas malā novietotam ”Audi”, kurā viņus sagaidījusi aptuveni četrdesmit gadus veca sieviete. Visi devušies līdz 1.slimnīcai, kur ļaundari izspēlējuši negaidītu triku.

Visi devušies ceļā un jau pēc pārdesmit minūtēm nonākuši pensionāra dzīvoklī. Tur, ar abiem nekrietnajiem palīdzības lūdzējiem, iepazinusies arī sirmā vīra dzīvesbiedre. Lai arī kundze nojautusi ko nelāgu, notikumi tomēr turpinājušies pēc ļaundaru iecerētā scenārija.

Kad ļaundari ieraudzījuši aploksni, kurā glabājas sirmgalvju ietaupījumi un nauda veiksmīgi apmainīta, lietā likta kārtējā viltība. Atnācējs, saimnieku izvilinājis nama pagalmā, atstājot savu līdzzinātāju dzīvoklī, kur krāpniece ķērusies pie sirmās sieviņas apstrādāšanas. Saimniece stāsta, ka visdrīzāk, tumsnējā kundze pielietojusi hipnozi. Viņa nav spējusi bilst, ne vārda, lai arī redzējusi, kā sūri, grūti krātā nauda nonāk ļaundares kabatā.

Tikai pēc brīža nākusi, tāda kā apskaidrība un sirmgalvji steiguši zvanīt uz policiju. Diemžēl, ļaundari ar izkrāptajiem, aptuveni 2350 eiro kabatā, bija jau prom. Likumsargi, kuri uzsākuši šī nozieguma izmeklēšanu atzīst, ka šis nebūt nav pirmais gadījums. Pēdējā laikā, pēc šāda scenārija notikušas, jau vismaz piecas krāpšanas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl