Nekaunīgi krāpnieki uzglūn pensionāriem

Komentāri

Aizvadītajā nedēļas nogalē kāds sirmgalvis kļuvis par krāpnieku upuri. Ar labi ģērbto, tumsnējo kungu, sirmgalvis iepazinies pašā pilsētas centrā, kad it kā, nejaušais garāmgājējs uzrunājis pensionāru. 

Atceroties notikušo, pensionārs atzīstas, ka joprojām nezina kādēļ piekritis sēsties svešajā auto, viņš tomēr devies līdzi. Abi devušies līdz kādam ielas malā novietotam ”Audi”, kurā viņus sagaidījusi aptuveni četrdesmit gadus veca sieviete. Visi devušies līdz 1.slimnīcai, kur ļaundari izspēlējuši negaidītu triku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visi devušies ceļā un jau pēc pārdesmit minūtēm nonākuši pensionāra dzīvoklī. Tur, ar abiem nekrietnajiem palīdzības lūdzējiem, iepazinusies arī sirmā vīra dzīvesbiedre. Lai arī kundze nojautusi ko nelāgu, notikumi tomēr turpinājušies pēc ļaundaru iecerētā scenārija.

Kad ļaundari ieraudzījuši aploksni, kurā glabājas sirmgalvju ietaupījumi un nauda veiksmīgi apmainīta, lietā likta kārtējā viltība. Atnācējs, saimnieku izvilinājis nama pagalmā, atstājot savu līdzzinātāju dzīvoklī, kur krāpniece ķērusies pie sirmās sieviņas apstrādāšanas. Saimniece stāsta, ka visdrīzāk, tumsnējā kundze pielietojusi hipnozi. Viņa nav spējusi bilst, ne vārda, lai arī redzējusi, kā sūri, grūti krātā nauda nonāk ļaundares kabatā.

Tikai pēc brīža nākusi, tāda kā apskaidrība un sirmgalvji steiguši zvanīt uz policiju. Diemžēl, ļaundari ar izkrāptajiem, aptuveni 2350 eiro kabatā, bija jau prom. Likumsargi, kuri uzsākuši šī nozieguma izmeklēšanu atzīst, ka šis nebūt nav pirmais gadījums. Pēdējā laikā, pēc šāda scenārija notikušas, jau vismaz piecas krāpšanas.

Lasi vēl