Nekaunīgi kaimiņi rīko orģijas un nedod mieru pensionārei

Komentāri

Raidījuma Degpunktā palīdzību pirms pāris dienām lūdza kāda skatītāja, kura jau gadiem ciešot no kaimiņu, narkomānu bezkaunības un nepārtrauktajām ballītēm. 

Nedienas ar kaimiņiem sākušas dienā, kad virs kundzes mitekļa dzīvojošais kungs savu īpašumu izīrējis kādam jaunietim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tad sākās orģijas, izvirtība, zāles pīpēšana, trokšņi.  Šķiet, naktīs viņi nekad neguļ. Viesi nāk naktīs, pēc divpadsmitiem. Ja es pieklauvēju vai uzkliedzu, viss turpinās vēl skaļāk. Sit pa griestiem, vannu,” stāsta sieviete.

Lai arī pāris gadus kundze cietusies un klusējusi, pēc kāda notikuma kāpņu telpā viņas mērs bijis pilns. Vakara pusē, atgriežoties mājās, sieviete piedzīvojusi laupītāju uzbrukumu.

”Es tikai atceros, ka uzkāpu kādus piecus pakāpienus, kad man no aizmugures iesita ar kādu priekšmetu. Es aizlidoju  un zaudēju samaņu,” stāsta Valentīna.

Ļaundaris nolaupījis sievietes somiņu, kurā atradusies visa pensija, bet kundze, kura šajā uzbrukumā guvusi visai nopietnus ievainojumus, pēc notikušā izvirzījusi versiju, ka ar šo noziegumu saistīts tas pats kaimiņš, kurš gadiem neļaujot viņai mierīgi dzīvot.

Arī pēc laupīšanas situācija nav uzlabojusies, dzīvoklī ievācies iepriekšējā īrnieka paziņa, un nekaunīgo kaimiņu terors turpinājies.

Pensionāre, kura intervijas laikā neatklāj savu seju, baidoties no izrēķināšanās, līdzi paņēmusi veselu dokumentu kalnu. Par nebūšanām šajā namā informēti Valsts un pašvaldības policisti, prokuratūra, pilsētas dome un namu pārvalde.

Diemžēl joprojām miera šeit neesot ne dienu, ne nakti.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Lasi vēl