Komentāri

Raidījuma Degpunktā palīdzību pirms pāris dienām lūdza kāda skatītāja, kura jau gadiem ciešot no kaimiņu, narkomānu bezkaunības un nepārtrauktajām ballītēm. 

Nedienas ar kaimiņiem sākušas dienā, kad virs kundzes mitekļa dzīvojošais kungs savu īpašumu izīrējis kādam jaunietim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tad sākās orģijas, izvirtība, zāles pīpēšana, trokšņi.  Šķiet, naktīs viņi nekad neguļ. Viesi nāk naktīs, pēc divpadsmitiem. Ja es pieklauvēju vai uzkliedzu, viss turpinās vēl skaļāk. Sit pa griestiem, vannu,” stāsta sieviete.

Lai arī pāris gadus kundze cietusies un klusējusi, pēc kāda notikuma kāpņu telpā viņas mērs bijis pilns. Vakara pusē, atgriežoties mājās, sieviete piedzīvojusi laupītāju uzbrukumu.

”Es tikai atceros, ka uzkāpu kādus piecus pakāpienus, kad man no aizmugures iesita ar kādu priekšmetu. Es aizlidoju  un zaudēju samaņu,” stāsta Valentīna.

Ļaundaris nolaupījis sievietes somiņu, kurā atradusies visa pensija, bet kundze, kura šajā uzbrukumā guvusi visai nopietnus ievainojumus, pēc notikušā izvirzījusi versiju, ka ar šo noziegumu saistīts tas pats kaimiņš, kurš gadiem neļaujot viņai mierīgi dzīvot.

Arī pēc laupīšanas situācija nav uzlabojusies, dzīvoklī ievācies iepriekšējā īrnieka paziņa, un nekaunīgo kaimiņu terors turpinājies.

Pensionāre, kura intervijas laikā neatklāj savu seju, baidoties no izrēķināšanās, līdzi paņēmusi veselu dokumentu kalnu. Par nebūšanām šajā namā informēti Valsts un pašvaldības policisti, prokuratūra, pilsētas dome un namu pārvalde.

Diemžēl joprojām miera šeit neesot ne dienu, ne nakti.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl