Nekaunīgi! Bērnam pie skolas nozog velosipēdu

Komentāri
Nekaunīgi! Bērnam pie skolas nozog velosipēdu
Missy S. / Flickr

Pirmdien, 30. maijā, Rīgas Centra iecirkņa policisti rīkoja profilaktiskos pasākumus ar mērķi atklāt ar narkotisko vielu apriti saistītos likumpārkāpumus un citus noziegumus. Pēc pulksten 13.00 kriminālpolicistu uzmanību piesaistīja vīrietis, kurš pa Rīgas centru brauca ar velosipēdu, iespējams, būdams narkotiku iespaidā.

Pārbaudes laikā policisti noskaidroja, ka 1979. gadā dzimušais vīrietis tik tiešām ir lietojis narkotikas, turklāt velosipēds, ar ko viņš pārvietojies, patiesībā pieder kādam nepilngadīgam puisim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Divritenis tika nozagts šajā pašā dienā. Puika to bija atstājis piesprādzētu ar drošības ķēdi skolas tuvumā esošajā velonovietnē Rīgā, Bruņinieku ielā. Kad skolnieks atgriezās, divriteņa tur vairs nebija.

Šī nav pirmā reize, kad 1979. gadā dzimušais vīrietis nonācis policijas redzeslokā. Arī iepriekš viņš sodīts par mantiskiem noziegumiem un narkotiku lietošanu.

Saistībā ar notikušo pret aizturēto uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods. Tāpat vīrietim administratīvā kārtībā būs jāatbild arī par narkotiku lietošanu.

Rīt, 1. jūnijā, tiesa lems par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu aizdomās turamajam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl