1 komentārs

Latvijā nekaunīgākie zagļi mēdz apzagt divstāvu mājokļus, iekļūstot tajos, kad tur atrodas saimnieki. Nereti tiek apzagti māju otrie stāvi, kamēr pirmajā notiek svinības vai otrādi, ziņo raidījums Bez Tabu. Dažkārt zagļi izmanto brīdi, kamēr saimnieki skatās televīziju.

Kopumā Latvijā zagļu metodes laika gaitā nav būtiski mainījušās – līdztekus nekaunīgākajiem gadījumiem vēl aizvien garnadži izmanto saimnieku prombūtnes brīžus, lai iekļūtu miteklī. Valsts policijas pārstāvji norāda, ka lielas novitātes šajā jomā “nav un nevar būt”.

Daļa no mājokļiem nozagto mantu tiek pārdotas tālāk kādā lombardā vai privātpersonām, taču vēl aizvien daļa nonāk arī krāmu tirgū. Agrāk šāda slava bijusi tirgum Latgalīte, taču tagad šajā tirgū situācija ir nedaudz mainījusies un zagto mantu tur ir kļuvis mazāk, ir pārliecināti policijas pārstāvji.

Vairāk par zagļu metodēm un iecienītākajiem paņēmieniem skaties video!

TOP komentāri

  • Inga
    0 0 0

    Inga

    Nonoemiet vienreiz reklamas no video , lai mierigi var skatities. Savadak skaties no sakuma reklama un tad tikai video ko gribeji redzet. un rekl'mas nav nekādas jaunas vai nezināmas visas 10 reizes redzātas pa TV un citur!!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl