Nekaunības kalngals! Auto pircēju apkrāpj viņa radinieks

Komentāri

Kam gan uzticēties visvairāk, ja ne tuviem radiniekiem? Šāda uzticēšanās kādai ģimenei beigusies ar mācību, kuras rezultātā gaisā izplēnējusi viņu vēlme iegādāties sev jaunu automašīnu.

Vječeslavs pirms kāda laika daudz entuziasma veltījis, lai sameklētu savu tēvu un atrada arī pusbrāli – Aleksandru. Par brāli viņam bija ļoti liels prieks un drīz vien šķita, ka būs arī kāds labums. Proti – Vjačeslavs gribēja nopirkt automašīnu un atklājās, ka viņa pusbrālis, kāda sagadīšanās, pārdod automašīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Darījumam bija jānotiek pēc gada, kad gribēju mainīt automašīnu, taču mana automašīna salūza, un servisā to uzreiz nevarēja paņemt. Es teicu, ka pirkšu jaunu un šo pārdošu. Mēs ar viņu braukājām pa visu Rīgu, viņš man visu skaidroja, un es redzēju, ka viņš automašīnās orientējas. Viņš teica, ka tas, ko var nopirkt te, man neder un piedāvāja atdzīt automobili no ārzemēm, ja vien man ir nauda. Teica, ka nekādu procentus neņemšot.

Foto:

Tā nu Vjačeslavs stāsta – noticējis savam godīgajam brālim un samaksājis viņam avansu, un pēc tam Aleksandrs paprasījis arī visu pirkuma maksu, kopā aptuveni 4000 eiro. Taču nekādu automašīnu nav ieraudzījis vēl līdz šim brīdim. Brālis viņu visu laiku “baro” ar stāstiem par mašīnas dīvainajiem ceļojumiem.

No sākuma automašīna ir Kauņā, tad Viļņā, vēlāk – Eiropā. Visu laiku melo. Mēs jau sākam viņu pieķert pavisam muļķīgos melos.
Tādā pašā situācijā iekūlušies arī Vjačeslava un Jeļenas ģimenes draugi, kuri arī noticējuši Aleksandram un viņa stāstiem par izdevīgajiem darījumiem. Arī samaksājuši naudu, arī pie automašīnas aizvien nav tikuši. Vēlāk izrādījies, ka upuru ir pat vēl vairāk.

Klīst runas, ka vīrietis solījis arī pensionāriem nomainīt logus dzīvokļos, taču nav to izdarījis un tamlīdzīgi. Šī ģimene jau vērsusies policijā un aicina tā darīt arī visiem citiem, kuri cieš no šā Aleksandra nebeidzamajiem solījumiem, bet aizvien neko no tā, par ko samaksājuši, nav saņēmuši. Savukārt visiem citiem iesaka uzmanīties un neticēt zelta kalniem, ko kāds sola. Aleksandrs telefonsarunā ar mums šodien apgalvoja, ka naudu savam brālim atdošot.

Policija konkrēto gadījumu nekomentē, bet saka, ka šādi konflikti parasti gan vairāk izskatoties pēc civiltiesiska strīda, kas jārisina uzreiz tiesā, nevis iecirknī. Tas diez vai mierina tos, kuriem šobrīd nav ne naudas, ne automašīnu.

Skaties video:

Lasi vēl