Nekauņa pensionārei nolaupa tikko iegādātu pārtiku

Komentāri
Nekauņa pensionārei nolaupa tikko iegādātu pārtiku
Foto: LETA

Rīgā Valsts policijas Teikas iecirkņa darbinieki patruļas laikā Dzelzavas ielas apkārtnē uz ielas ievēroja aizdomīgu vīrieti. Vērojot vīrieša darbības, policisti pamanīja, ka viņš pagrūž pensionāri un viņai no rokām izrauj divus maisus, kuros atradās pārtika. Ieguvis pārtika maisus, vīrietis metās bēgt.

Redzot notiekošo, policijas darbinieki uzreiz devās pakaļ laupītājam un turpat netālu aizturēja 1984. gadā dzimušo garnadzi. Policisti laupītāju nogādāja iecirknī un noskaidroja, ka viņš jau vairākas reizes tiesāts par dažāda veida noziegumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laupītājs ir ievietots izolatorā, savukārt pensionāre atguva iegādāto pārtiku.

Šobrīd ir sākts kriminālprocess par laupīšanu. Vīrietim var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl