Nekauņa pensionārei nolaupa tikko iegādātu pārtiku

Komentāri
Nekauņa pensionārei nolaupa tikko iegādātu pārtiku
Foto: LETA

Rīgā Valsts policijas Teikas iecirkņa darbinieki patruļas laikā Dzelzavas ielas apkārtnē uz ielas ievēroja aizdomīgu vīrieti. Vērojot vīrieša darbības, policisti pamanīja, ka viņš pagrūž pensionāri un viņai no rokām izrauj divus maisus, kuros atradās pārtika. Ieguvis pārtika maisus, vīrietis metās bēgt.

Redzot notiekošo, policijas darbinieki uzreiz devās pakaļ laupītājam un turpat netālu aizturēja 1984. gadā dzimušo garnadzi. Policisti laupītāju nogādāja iecirknī un noskaidroja, ka viņš jau vairākas reizes tiesāts par dažāda veida noziegumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laupītājs ir ievietots izolatorā, savukārt pensionāre atguva iegādāto pārtiku.

Šobrīd ir sākts kriminālprocess par laupīšanu. Vīrietim var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl