Komentāri
Nekas neliecina, ka pret mirušo pusaudzi būtu izdarīts noziegums, ziņo policija
FOTO: LETA

Policija 27. augustā ap pulksten 13.30 saņēma izsaukumu no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem uz kādu dzīvokli Rīgā, kur atradās 1998. gadā dzimušas jaunietes līķis ar grieztu brūci.

Lai noskaidrotu notikušā apstākļus, notikuma vietā, kur jau atradās mediķi un notikušā aculiecinieki, nekavējoties ieradās gan policijas darbinieki, gan prokuratūras pārstāve.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veicot notikuma vietas apskati un uzklausot liecinieku – personu, kas atradās dzīvoklī kopā ar mirušo meiteni – liecības, kā arī veicot šo personu pārbaudi, nekas neliecināja par noziedzīgu nodarījumu.

Visticamāk, noticis traģisks nelaimes gadījums – vairāki jaunieši dzīvoklī skraidījuši, un meitene skrienot neveiksmīgi uzskrējusi stikla durvīm, kritusi un sagriezusies ar saplīsušā stikla lauskām.

Pēc notikušā jaunieši nekavējoties izsaukuši neatliekamo palīdzību un, telefoniski konsultējoties ar mediķiem, visiem spēkiem centušies palīdzēt meitenei līdz viņu ierašanās brīdim. Diemžēl gūtais ievainojums bijis ļoti smags un meitene nomirusi.

Policijā saistībā ar notikušo jau 27. augustā ir uzsākts kriminālprocess un saņemtas gan mediķu, gan liecinieku liecības. Tāpat tika noteikta ekspertīze, kas ļaus precīzi noskaidrot jaunietes nāves cēloni.

Lasi vēl